Diemžēl pieteikšanās uz šīm apmācībām ir beigusies. Pieteikties uz informāciju par nākamo piedzīvojumu vari šeit.

Vienīgo reizi 2018.gadā: 23.-25.augustā, Latvijā

DZĪVE IR PAR ĪSU, LAI GAIDĪTU ĪSTO BRĪDI

Ir neprāts nedarīt to, kas tevi sajūsmina.
Tu esi spējīga uz daudz ko vairāk.

KĀ TAS DARBOJAS

1. Piesakies uz piedzīvojumu.

2. Izej interviju un piedalies piedzīvojumā.

3. Izmanto iegūto un dzīvo laimīgāk.

Piedzīvojums noderēs sievietei, kura:

 • jūt, ka ir spējīga uz ko vairāk, nekā šobrīd dara vai kā dzīvo;
 • grib sasniegt augstāku dzīves līmeni un noticēt sev, ka tas izdosies;
 • vairs nevēlas atlikt savu dzīvi, gaidot uz glābēju;
 • grib, lai dzīvē ir vairāk prieka, nevis tikai pienākumi.

PĒC PIEDZĪVOJUMA TU SASNIEGSI VAIRĀK AR MAZĀKU PIEPŪLI, JO:

 • prasmīgāk rīkosies ar savu enerģiju, kuras būs vairāk;
 • ātrāk pieņemsi lēmumus un tos īstenosi;
 • labāk izmantosi savu intuīciju;
 • veiksmīgāk sadarbosies ar citiem, drošāk izsakot savas domas vai uzstājoties cilvēku priekšā;
 • saņemsi tādu atbalstu no citiem, ko līdz šim nelūdzi vai nesaņēmi.

TU RĪKOSIES AR TO, KAS TEV IR, NEVIS BREMZĒSI, JO:

 • labāk apzināsies un izmantosi savas spējas un spēku;
 • iemācīsies pārvarēt grūtas situācijas un neticību sev brīžos, kad nolaižas rokas;
 • atbrīvosies no pagātnes traucējošiem rēgiem, kas tevi bremzē;
 • mazāk darīsi to, ko negribi, un vairāk to, kas sagādā prieku;
 • iegūsi daudz uzticamu un lielisku domubiedru.

MUMS RŪP NE TIKAI TAVI PANĀKUMI.
MUMS ĪPAŠI RŪP, LAI ESI LAIMĪGĀKA.

 • Vairāk nekā 300 gandarītu absolventu
 • No 15 valstīm un visdažādākajām nozarēm

Pieredzes stāsti par to, kas pēc piedzīvojuma mainījās iepriekšējo dalībnieču dzīvē.

Mums ir svarīgi, lai katra dalībniece ar mums jūtas droši.

Ja Tevi māc jebkādas šaubas, tad Tu esi pavisam normāla.

Varbūt Tevi uztrauc, ko sagaidīt no Uguns skolas apmācībām un kas par dīvaini ir Laura?

Šajā video dalībnieces stāsta par savām šaubām un izjūtām, ko piedzīvoja. Iesakām noskatīties, ja gribi iegūt lielāku skaidrību par to, ko sagaidīt.

Par piedzīvojumu:

Kad: 23.-25.augustā, 2018. Tikai vienu reizi. Atkārtojumu 2018. gadā nebūs. Arī par 2019.gadu nevaram pateikt, vai piedzīvojums notiks un kādā valodā tas būtu.

Kur: Latvijā, latviešu valodā. Vieta paredzēta apmēram stundas braucienā no Rīgas, uz Raganas pusi.

Ilgums: trīs pilnas dienas no ceturtdienas rīta, līdz sestdienas vakaram. Dalība ir iespējama tikai tad, ja piedalies pilnu apmācību laiku.

Kas var piedalīties: Sieviete, kura pati piesakās, ir pilngadīga un psihiski stabila. Nav nozīmes, ar ko sieviete nodarbojas, kāds ir viņas dzīves situācija vai vecums (mūsu jaunākajai dalībniecei bija 18 gadu, vecākajai: 82). Jebkādu šaubu gadījumā par savu fizisko vai psihisko veselību, vispirms konsultējies ar savu ārstu. Ja dalības laikā gaidīsi mazuli, tad intervijas laikā, lūdzu, informē par to Lauru, lai uzzini par savu iespēju piedalīties. Piedzīvojumā var piedalīties tikai pati dalībniece (lielāku bērnu vai mazuļu klātbūtne nav iespējama piedzīvojuma intensīvās programmas dēļ).

Dalības summa, sagatavošanās piedzīvojumam un notikuma vieta: par to runāsim tikai ar tām dalībniecēm, kuras veiksmīgi izies interviju un gribēs piedalīties. Jebkurai dalībniecei, kura ir veiksmīgi izgājusi interviju, mēs līdz šim vienmēr esam atraduši risinājumu, lai viņa varētu piedalīties, neatkarīgi no tā, cik sarežģīta bija viņas dzīves situācija.

Ja Tu domā vai baidies par to, ka mēs varētu būt sekta vai ka ar Tevi manipulēs, vai ka būsi jebkādā veidā apdraudēta pirms piedzīvojuma, tā laikā vai pēc tam, tad, lūdzu, nepiesakies uz apmācībām un dari ko citu savā labā, par ko jūties droši un brīvi.

Dalības priekšnoteikumi: Tev vispirms jāpiesakās, aizpildot pieteikuma anketu, lai tiktu uz interviju, kas notiks pa telefonu vai pa Skype, apmēram 90 minūtes, iepriekš vienojoties par tās laiku. Intervija ir bez maksas un tās laikā Laura un Tu redzēsiet, vai esat saderīgas kopīgam darbam. Laura Tev uzdos daudz jautājumu, lai saprastu, vai Tu šajā piedzīvojumā vari iegūt to, ko vēlies.

Ko sagaidīt: trīs dienu garumā Tu pievērsīsies tam, ko dzīvē gribi, un attīstīsi savas prasmes, lai to sasniegtu. Piedzīvojuma gaitā mēs Tev piedāvāsim daudz praktisku uzdevumu (tai skaitā, iespēju iet pa degošām oglēm vai stikla lauskām un citus), kas Tev palīdzēs ieraudzīt, cik ārkārtīgi spējīga Tu esi. Tu attīstīsi savas prasmes, izmantot savu spēku savā labā, nevis pret sevi. Tā būs tikai Tava izvēle, pildīt vai nepildīt praktiskos uzdevumus, tie visi ir brīvprātīgi un neviens Tev neko neuzspiedīs. Visus praktiskos uzdevumus, kas piedzīvojumā būs un kādā secībā tie notiks, Tu uzzināsi piedzīvojuma gaitā, ne ātrāk. Ja Tev ir kādas bailes vai uztraukumi, droši saki par to intervijā un saņemsi skaidrojumus, kas Tev palīdzēs saprast, gribi vai negribi tur piedalīties.

Par interviju: dalībnieču skaits ir ierobežots. Pašas pirmās mēs intervējam tās sievietes, kuru anketās ir redzams, ka šis piedzīvojums viņām palīdzēs sasniegt to, ko viņas grib. Ar pārējām mēs sazināmies pieteikumu saņemšanas kārtībā. Jo agrāk sieviete piedalās intervijā, jo lielākas viņas iespējas, ka varēs piedalīties. Tu vari palielināt savas iespējas tikt uz interviju agrāk, ja anketā paskaidro, kāpēc gribi piedalīties. Ja nesaņem no mums ziņu, bet ļoti vēlies piedalīties, tad raksti uz info@ugunsskola.lv. Ja gadījumā mēs Tevi neuzaicinām uz interviju šajā piedzīvojuma reizē (parasti tas ir dēļ grupas saderības, vai tāpēc, ka Tavas atbildes uz anketas jautājumiem bija pārāk neskaidras), Tu noteikti vari pieteikties atkal, kad izsludināsim nākošo piedzīvojumu. Mums ir absolventes, kuru dalība bija iespējama tikai ar trešo pieteikšanās reizi.
Mēs ļoti rūpējamies par grupas saderību, lai katra sieviete tajā iegūst maksimāli daudz. Rezultātā tik daudzas iepriekšējās dalībnieces savā starpā ir sadraudzējušās, turpina uzturēt saikni, atbalstīt un iedvesmot viena otru.

Starp citu, ja, lasot šo programmu, Tu jūti jebkādas bailes, atceries, ka tas ir normāli. Drosmi var iegūt tikai ieskatoties acīs savām bailēm.

Bailes nav iemesls, lai nedarītu. Bet ļaut bailēm sevi apturēt nozīmē turpināt mocīt sevi ar dzīvi, kas Tev nesagādā prieku.

Ja jūti, ka GRIBI IEPAZĪT SAVU PATIESO SPĒKU UN ATVĒRT SEV DURVIS UZ LABĀKU DZĪVI, tad piesakies piedzīvojumam!

Mēs pievērsīsim ļoti lielu uzmanību tam, lai Tev šī piedzīvojuma laikā izdodas ieraudzīt to, cik kolosāla un īpaša Tu esi, un cik kolosālas ir Tavas iespējas. Tev tikai jāiedod sev atļauja izteikt vēlēšanos piedalīties piedzīvojumā.

Tāpēc – gaidām Tavu pieteikumu un priecājamies, ka iepazīsimies ar Tevi!

NEATLIEC LABĀKU DZĪVI!     IEGŪSTI LIELĀKU TICĪBU SAVĀM SPĒJĀM!