Pieteikties jaunumiem

JA GRIBI SAŅEMT MŪSU JAUNUMUS UN DĀVANU PAR TO, KĀ PĀRVARĒT BESI, TAD AIZPILDI ZEMĀK REDZAMO PIETEIKUMU FORMU JAUNUMU SAŅEMŠANAI.

Tas ir četrdaļīgs apraksts par reāliem risinājumiem, lai dzīvo labāk. Tu jebkurā brīdī vari no mūsu jaunumiem atrakstīties.

Mēs jaunumus nesūtām biežāk kā reizi nedēļā (izņemot, ja izsūtot jaunumus kaut kur kļūdījāmies un ir tad pats e-pasts jāpārsūta ar labojumiem).

Mūsu jaunumi ir vienīgā vieta ar saiti uz anketu, lai vari Laurai uzdot savus jautājumus par situācijām vai jautājumiem, kam Tev vajag risinājumus. Laura tos izlasīs, izvēlēsies tos, kuri ir visaktuālākie arī citiem mūsu sekotājiem, un tad tos bez maksas atbildēs 30 minūšu gara video ieraksta laikā. Tu nākošajā jaunumu e-pastā saņemsi saiti, kur varēsi noskatīties atbilžu video, un jaunu saiti, kur uzdot savus nākošos jautājumus.

Ja Tev jebkādu iemeslu dēļ vairs negribētos saņemt mūsu jaunumus, Tu jebkurā brīdī varēsi atrakstīties, izmantojot uz e-pastu saņemtās jaunumu vēstules apakšā norādīto atrakstīšanās saiti.

Ja domā, ka mūsu dāvana un jaunumi varētu iepriecināt vēl kādu Tev zināmu cilvēku, tad nosūti uzaicinājumu pieteikties uz mūsu jaunumiem.