Kas 3.sezonā palika aizkadrā un kādi bija Cilvēkjaudas komandas ieguvumi

Cilvēkjaudas komanda,

Šīs sezonas virsraksts varētu būt “Piedzīvojumi”.

Cilvēkjaudas 3.sezonas noslēgumā es un mana kolēģe Ilze atskatījāmies uz mūsu piedzīvojumiem gan Cilvēkjaudas epizodes ierakstot, gan pielietojot dzīvē to, ko ieguvām no sarunām ar mūsu viesiem. Piemēram, kāpēc es līdz šim domāju, ka ierakstu laikā esmu Ilzes kalps, bet viņa – ka uzvedos kā neparedzams bērns, it īpaši – Mārtiņa Rītiņa interviju veidojot. Vai arī – kā piedzīvojumu epizodēs iegūtais man palīdzēja šīs sezonas trakajos periodos, piemēram, kad sasitām ģimenes auto 1900 km attālumā no mājām atpakaļceļam paredzētajā dienā.

Ja Cilvēkjaudas pauzes laikā tev ir sajūta, ka pietrūkst tās dotā satura, kas uzlādē, tad iesaku:
1) reizi nedēļā lasīt manis sūtīto e-pastu ar (maniem) noderīgumiem un iedvesmas avotiem. To vari saņemt tad, ja piesakies Ugunsskola mājas lapā jaunumu saņemšanai;

2) paskatīties, vai tas, ko lieku Instagram, var tevi izklaidēt, uzlādēt vai būt noderīgs. Instagram kontā @ugunsskola es rakstu latviski, bet kontā @laura_dennler komunicēju angliski.

Epizodes, par kurām runājām, ir uzskaitītas tepat zemāk. Un šajā reizē mēs iztikām bez filmēšanas, jo ierakstījām sarunu tikai audio versijā.

Ja tu pazīsti sevi, tu pazīsti citus.

Sarunas pieminētās epizodes

Piedzīvojumi: