Par sportu, neatlaidību un optimismu, pārvarot ierobežojumus

Edgars Kļaviņš, sporta kluba NOĶER MANI vadītājs, vieglatlētikas treneris

Maksimāli izmantot savus plusus, lai kompensētu savus mīnusus.

Intervēt treneri un vieglatlētu Edgaru Kļaviņu man ieteica viena no viņa kādreizējām trenerēm. Viņš ir gan Londonas paralimpisko spēļu dalībnieks, gan sporta pedagogs, gan aktīvi darbojas sabiedrības labā. Ar Edgaru sarunājoties pārņem sajūta, ka nekādi ierobežojumi neeksistē. Ir tikai apstākļi, kas jāņem vērā, lai izdotos īstenot mērķus. Edgara attieksme pret dzīvi, pieredze un pragmatiskais optimisms iedvesmo. Viņš sarunā pievēršas arī tēmai, kāpēc ir svarīgi dzīvot saskaņā ar sevi.

Edgara dibinātais sporta centrs “Noķer mani” organizē pirmsskolas vecuma bērniem vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības, kuru ietvaros bērni attīsta koordināciju, lokanību, veiklību, ātrumu, prasmi sadarboties grupā.

28.maijā Ogres novada sporta centra stadionā notiks “Noķer Mani” Sporta festivāls bērniem,  Biļetes ir pieejamas  šeit.

Kā es varu apvainoties par citu kļūdām?! Man pietiek ar savējām.

5:44 Ko ir būtiski iemācīt bērniem un jauniešiem, kas vēlas nodarboties ar profesionālo sportu

9:50 Ar ko atšķiras Olimpiskās spēles no Paraolimpiskajām spēlēm

20:05 Kādu lomu Edgara dzīvē ir spēlējis fakts, ka viņam ir fiziski ierobežojumi

26:37 Dzīve internātā no 7 gadu vecuma – kādēļ šai pieredzei Edgars ir pateicīgs

29:11 Kā sākās ceļš sporta pasaulē

33:52 Latviešu valodas skolotāja, kas mācīja DZĪVI

39:33 Iedarbīga pieeja, kā uzsākt jaunus projektus savā dzīvē

41:02 “Noķer mani” sporta festivāla bērniem galvenā ideja un mērķis

43:38 Pamācība, kā piesaistīt sponsorus savas idejas realizācijai

47:56 Kā iemācīties lietas neuztvert personīgi

57:37 Faktori, ko treneris Edgars Kļaviņš ņem vērā, kad strādā ar bērniem

1:03:54 Trenera vēstījums bērnu vecākiem

1:07:46 Kādas metodes un stratēģijas palīdzēja trenēties, pārvarēt grūtības un uzturēt motivāciju

1:11:00 “Nevajag koncentrēties uz medaļām. Talantīgie izsitīsies tāpat.”

1:20:53 Kādi ir risinājumi, lai cilvēki ar veselības traucējumiem būtu aktīvāki

1:24:16 Ieteikumi, ko vajadzētu mainīt pašreizējā izglītības sistēmā