Nenovecot pirms laika

Ilze Konrāde, Endokrinoloģijas profesore

Atkritiens nav briesmas – atkritiens vienmēr nozīmē, ka jau rītdien vari turpināt no tā punkta, kur beidzi.

Intervijas tēmas noderēs, ja tev traucē tavs vai tev svarīga cilvēka:
nogurums komplektā ar aizkaitinātību.

• nogurums komplektā ar aizkaitinātību.
  • pazemināts radošuma līmenis, lai gan strādā kā traks.
  • virtulis ap vidukli, lai gan rokas un kājas ir tievas. Šķiet, ka ēd mazāk, bet riepa ap vēderu nerūk.
  • kad ar vienu tasi kafijas ir stipri par maz, jo ir gan grūti koncentrēties, gan sevi motivēt, lai saņemtos nepatīkamajiem darbiem.
  • draņķīgāka imunitāte, lai gan agrāk sevi pieskaitīji pavisam veseliem cilvēkiem.

Profesore, daktere Ilze Konrāde šajā sarunā stāsta par to, ko varam darīt savā un savu labā, lai laicīgi saprastu savu un citu stresa līmeni un to vērstu uz labu.

Novecošana – tas ir brīdis, kad mēs nespējam sevi reģenerēt, lai reaģētu uz apkārtējo vidi.

2:50 Kas patiesībā ir vielmaiņa

9:25 “Modīgie” ketoni – kā tie darbojas

13:01 Kāda ir mitohondriju saistība ar dzīvildzi, jeb “Anti aging”

17:46 Ko darīt, lai pēc iespējas ilgāk nenovecotu