Dzīves skola, ko dod labs ēdiens un neatlaidīgs darbs

Signe Meirāne, pavārgrāmatu autore, storyaboutfood.com radītāja un autore žurnālā L’Officiel Baltic

Ēdiens ir ļoti būtisks. Tā ir mūsu enerģija.

Par Signi Meirāni no storyaboutfood.com uzzināju pirms vairākiem gadiem, kad dažādi klienti, runājot par tiem, kurus pozitīvā nozīmē apskauž, ik pa laikam pieminēja viņas vārdu. Man teica, ka viņa dara tik interesantu darbu. Braukā pa pasauli, garšīgi un skaisti gatavo, izglīto citus ēšanas mākslā, raksta vienu grāmatu pēc otras, turklāt – tik glaunas un garšīgas, veido superīgus raidījumus un rakstus žurnālos, turklāt lieliski izskatās, viņas bildes ir kā saldējums, ko gribas nolaizīt, un vispār – viņa dzīvo pa smuko. Tad svaiņa plauktā pamanīju vienu no Signes izdotajām pavārgrāmatām un viņas žurnālus. Izpētīju. Nu, tiešām, pa smuko. Paskatījos, ko Signe dara sociālajos medijos un ieraudzīju sievieti ar izturību, stipru mugurkaulu, baudāmu gaumi un apbrīnojamu darba kultūru, turklāt – darošu savu darbu divās valodās. Nu patīk man, ka cilvēks iet pāri robežām, kuras citus apstādina. Aicināju viņu uz sarunu par to, ko nozīmē darīt savu aizraušanos un aicinājumu. Ko tas maksā, ko tas dod, ar ko jārēķinās. Manuprāt, tā ir saruna, kas daudziem sava sapņu darba meklētājiem palīdzēs šo to ieraudzīt ar skaidrāku skatu, lai drošāk un pamatīgāk ietu savu ceļu.

Man dārzs ir cita pasaule – relaksācija, meditācija, terapija – viss kopā.

08:01 Dārzs kā terapeits un meditācijas vieta

17:29 Kam Signe Meirāne tērē visvairāk naudas

21:04 Kurā brīdī ēdiens kļuva par ienākumu avotu

32:25 Dzīves skola veidojot “Četras sezonas”