DROSMĪGAS SARUNAS – NO IEDVESMAS UZ RĪCĪBU

Šīs sarunas tapa vairākus gadus pirms radās CILVĒKJAUDA.

Evita Eglīte

Saruna, kas jānoklausās ikvienam cilvēkam

Pēc manām un Michel domām šo sarunu vajag noskatīties ikvienam cilvēkam, kuram svarīgi dzīvot ar aizrautību un nepadoties. Ikvienam cilvēkam, kam ir bērni un mīłie cilvēki un ir risks, ka varētu nepamanīt mirkli, kad bērnam, jaunietim vai pieaugušajam ir bīstama depresija kaut arī ārēji viss izskatās pilnīgā kārtībā. Evita Eglīte ir tik aizraujoša un ar tik dzirkstošu humoru, ka mēs tikām pie pamatīgas smieklu devas.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Man šī intervija ir ļoti noderīga, raisa uz dziļām pārdomām un šķiet ka sāku atrast atbildes uz jautājumiem, kurus jau gadiem nēsāju savā sirdī, bet atbildes nekādi nevarēju rast. Noteikti šo interviju skatīšos vēl un vēl."

Inga Krastiņa

Saruna par to, kā atgūties un doties tālāk pēc pagātnes zaudējumu pieredzes

Cilvēkiem dzīvē iet uz priekšu mēdz traucēt pagātnes zaudējumu pieredze, kas nobāzta prom no acīm, bet tur cilvēku gūstā pašam to neapzinoties.
Mana saruna ar pārmaiņu kouču Ingu Krastiņu ir par vienu no lielākajām tabu tēmām: nāvi.
Katrs tabu ir saistīts ar bailēm vai kaunu un laupa cilvēkam daļu brīvības. Kad par tabu uzdrošināmies runāt un domāt – tas zaudē kādu daļu savas ierobežojošās varas pār mums.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Šī saruna lika aizdomāties par krietni seniem notikumiem manā dzīvē un ir ļoti ticams, ka kaut kas manī ir palicis neizsērots un tā ir, iespējams, mana lielā enerģijas noplūdes sūce, kura man neļauj virzīties kur es vēlos un kā es vēlos."

Brigita Mironova

Kur ņemt enerģiju un drosmi risināt dzīves grūtās situācijas

Brigita Mironova ir ārkārtīgi drosmīga un apbrīnojama sieviete, lieliska profesionāle vairākās jomās. Viņa ir pārdošanas vadītāja, trenere un ne tikai pati peld visu gadu āra ūdenī, bet vēl spēj ar šo nodarbi un tās enerģiju aplipināt tos, kas sevi visu dzīvi bija uzskatījuši par absolūtiem siltummīļiem un aukstum-nīdējiem.
Šī saruna ir par to, kur ņemt enerģiju un drosmi risināt dzīves grūtās situācijas. Par pārdošanas prasmēm. Stāsts ir arī par bērnības traumu un spēju tikt galā ar bulīmiju.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Šī saruna ir konkrēta palīdzība daudzām sievietēm, kuras ir cietušas un turpina ciest, jo neuzdrošinās meklēt palīdzību."

Māra Narcise

Stāsts par uzdrošināšanos, neveiksmēm, radošumu un jauniem sapņiem

Izbaudīju katru dizaineres Māras Narcises stāstu par drosmi, neveiksmēm, sevis uzcelšanu no pelniem pēc izdegšanas, radošumu un jauniem sapņiem. Pēc sarunas saņēmām ārkārtīgi daudz komentāru un pateicību Mārai par iedvesmu, kas palīdz neatmest sev ar roku un turpināt darīt.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Woow, paldies par drosmi, atklātību, ļoti daudz saredzēju paralēles ar savu radošumu, ļoti patika. Innovators' dilemma - radošas personas atrašanās vietā, kad iepriekšējie projekti ir miruši paša sirdī, bet jaunais projekts ir tik neskaidrs."

Līga Zelmene-Laizāne

Par bērniem, viņu vecākiem un pieskatītājiem

Līga Zelmene-Laizāne ir PEP mamma un 3 bērnu mamma. Es ārkārtīgi augstu vērtēju viņas zināšanas:
– BĒRNU RAUDĀŠANA: no 50-tās minūtes, ja gribi uzreiz tikt sapratnes un risinājumiem par bērnu raudāšanu (noderēs arī labākai sapratnei par sevi pašu)
– KĀ IZTURĒT LIELAS GRŪTĪBAS: apmēram no 30-tās minūtes, kur Līga apkopo, kas viņai un vīram palīdzēja pārvarēt grūtāko laiku ar mazulīti, kura piedzima sverot TIKAI 900 gramus.
– Pirmās 30 minūtes ir Līgas spēka stāsts ar laimīgām beigām, cīnoties par sava bērna dzīvību un veselību. Lielisks papildu pierādījums Līgas profesionalitātei un milzīgajam cilvēcīgumam, kas caurvij viņas darbu.

Līga ir cilvēks, ko iesaku pa labi un pa kreisi un viņas zināšanas vajag daudziem. Saruna īpaši noderēs cilvēkiem, kam ir bērni vai kuri grib bērnus, vai kuriem kādreiz ir jāpavada laiks ar bērniem.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Vīrs šo noskatījās un teica - jums, sievietēm, jādod ordenis! Un Liga - tev vairāki par to, ko tu dod ar savu darbu! Paldies!"

Sandra Vestermane

Kā iekšējā trauksme ietekmē cilvēka veselību

Par to, kā sevis pazīšana nav nekāda izklaide, bet gan DZĪVĪBAS UN NĀVES JAUTĀJUMS (to dzirdēsi ap 1h:04min). Ja tev nepatīk savas dzīves kvalitāte, laiks parunāt par iekšējo trauksmi, kas pavisam reāli nobeigs tevi, ja tā turpināsi, jo kā teica Dr. Vestermane: “Cilvēka veselība sākas ar nervu sistēmu”.
Saruna, ko ļoti iesaku noskatīties visiem frīkiem, kas jebkā interešu ziņā līdzinās man un Michel, tāpēc ka interesē dzīvot labāk. Viss, laiks, ko pavadīju sarunā, man bija totāla bauda. Dr. Sandra Vestermane, kas ir neirologs un labi orientējas neirozinātnē, sevi sauc par skeptiķi. Viņas kolosālajām zināšanām (ārste jau n-tajā paaudzē) klāt ir tik veselīgs un izsmalcināts humors.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Fantastiska intervija un tik ļoti vērtīga priekš manis! Stundas laikā tik daudz atbilžu, ko meklēju un tik daudz jaunu apvāršņu, kuros sevi meklēt."

Ja es vēl neskaidri izteicos, ka saruna bija bauda un mega vērtība man, tad pasaku tagad skaidri – ŠĪ IR ĀRKĀRTĪGI NODERĪGA SARUNA, ko ļoti iesaku noklausīties līdz galam un tad aizdomāties, ko tu tāpēc savā dzīvē mainīsi.
P.S. Rēķinies, ka šī saruna ir jāklausās uzmanīgi šī vārda vistiešākajā nozīmē, jo mums toreiz nogļukoja audio tehnika un sarunas pirmās daļas skaņa diemžēl ir tāda, kāda tā ir…

Ilze Apine

Saruna par… kakām un citām grūtāk izrunājamām tēmām

Ļoti iespējams, ka pēc šīs sarunas noskatīšanās par daudz ko varēsi runāt brīvāk un tāpēc jutīsies labāk. Tā ir arī saruna par veiksmīgu sadarbību. Dr. Ilze Apine ir apbrīnojama ne tikai kā daktere, bet arī kā cilvēks, kam rūp, lai cilvēki ir veselāki un viņu dzīve foršāka.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Smejos, drusku sarkstu, bet ir tik interesanti! :))"

Elīna Pelčere

Drosme nomainīt veiksmīgu karjeru uz savu uzņēmumu

Ieteikumi pārdošanas rezultātu uzlabošanai. Kur ņemt drosmi pārmaiņām, kā tām sagatavoties, kad esošajā vietā izaugsmes iespēju vairs nav un gribas veidot savu uzņēmumu. Arī par anoreksiju un darbaholisma ēnas pusi.
Kā atrast drosmi sekmīgam biznesam, nenobeigt sevi ar darbaholismu, pārvarēt neveiksmes un pagātnes smagos rēgus. Saruna noderēs ilgi. Elīna Pelčere ir viens no visiedvesmojošākajiem cilvēkiem, ko es un Michel pazīstam.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Milzīgs paldies par sarunu! Iedvesmas bomba ar reāliem rīcības priekšlikumiem!"

Kristīne Brice

Par dzīvi mainošiem lēmumiem un drosmīgu rīcību

TRE instruktorei un jogas pasniedzējai Kristīnei Bricei piemīt lieliska humora izjūta un fascinējošas stāstnieces spējas. Sarunā viņa atklāti dalās par savu zemāko punktu dzīvē, kur, kā Kristīne pati saka, viss, kas viņu interesēja, bija vienā rokā dakšiņa un otrā TV pults. Kristīnes ceļš uz piepildītu dzīvi un tādu mērķu īstenošanu, kas iepriekš pat sapņos nerādījās, patiešām iedvesmo.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Liels paldies par tik atklātu sarunu! Ir sajūta, ka aizslēgto durvju atslēgas caurumā ir pagriezta pareizā atslēga..."

Lelde Kovaļova

Pieredze un apņēmība, kas pārsteidz

Saruna ar sievieti, kura rīkojas tā, ka citiem žoklis atkaras: Lelde Kovaļova – video studijas “Dream Light Studio” vadītāja, kino producente, “Dream Light Planner” autore un rakstniece.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Šī intervija uz mani atstājusi milzīgu iespaidu! Lelde ir vesela superspēju un pašpārliecības krātuve! Viņas iedzimtās darba spējas, analītiski un vērīgi būvētais prāts, kā arī disciplīna vienkārši sit korķus laukā, un tikai labā nozīmē! Lieliski! WOW!"

Kārlis Bardelis

Ja Tev apnikusi dzīves parastība – skaties un iedvesmojies!

Kārlis Bardelis ar savu attieksmi pret grūtībām, piedzīvojumiem un negarlaicīgu dzīvi sajūsmināja gan mani, gan Michel, gan visus, kas bija iesaistīti šīs sarunas tapšanā. APBRĪNOJAMA UN IEDVESMOJOŠA ATTIEKSME un CILVĒKS. Viņš pavisam noteikti ir cilvēks, kurš krietni labāk par lielo vairumu ne tikai apzinās, bet arī liek lietā savu potenciālu un superspējas.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Esmu sajūsmā par šo interviju. Kārlis iedvesmo ar to kāds viņš ir un kā uztver lietas! Visi piemēri iespaidoja. Par garderobisti 👌! Par to, ka dari no sirds un ar labiem nodomiem, ka dari to, kur spēj sevi iedomāties, par lēmumu pieņemšanu. Milzīgs paldies jums par šo interviju!"

Inita Krūmiņa

Drosmīga saruna par sirdsdarbu

No Initas Krūmiņas atklātības par ceļu uz aicinājumu aizrāvās elpa gan man, gan mūsu komandai.
Sarunā par to:
– kā rīkoties arī tad, kad naudas nav un ģimenes dzīvē ir bezizejas situācija;
– kā turpināt iet uz priekšu, pat ja nezini, kas ir tavs aicinājums un kā Inita nonāca līdz savējam;
– ko darīt, ja liekas, ka nav risinājuma.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Klausoties man norezonēja stāsts par sapni bērnībā, man arī ir tāds viens... Un par to iekšējo sajūtu, ka Tev ir kaut kas interesants ko darīt un ka pie tā var nonākt jebkurā vecumā, tikai iet, sekot sajūtām un darīt!"

Baiba Sondore

Kā saprast savas bailes, kas traucē spert svarīgus soļus

Jeb – ko no SLACKLINE “atkarīgās” un milzu izdomu bagātās Baibas Sondores, var vērtīgu uzzināt par sevi. Katru reizi, kad komunicēju ar Baibu, sajūsminos par viņas it kā nemanāmo, bet ļoti specifisko un uzjautrinošo humoru:) Viņas iešana pa HIGHLINE lentu – nu tas ir WOW.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Baiba ar savu stāstu mani iedvesmoja turpināt manas dažādās aktivitātes un ķerties klāt vēl tām, kurām ilgi nebiju varējusi saņemties!"

Andis Arnicāns

Par sava ceļa meklēšanu

Šī saruna ar Andi Arnicānu ir par:
– nebūšanu vienam no pūļa;
– spēju paņemt labāko, lai vai kāda situācija;
– veidu, kā pārvarēt bailes;
– ko darīt, kad ģimene iet cauri grūtībām;
– patiesu brīvību.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Milzīgs paldies par šo mega superīgo video! Paldies par atgādinājumu, ka par sevi ir jāparūpējas, par to, ka pārvarot bailes un darot mēs reāli augam - attīstāmies, par to, ka tas ir OK, ka nezini savu vienīgo, īsto, liktenīgo dzīves aicinājumu, par to cik svarīgi ir strādāt pašam ar sevi... Tā es varētu mūžīgi turpināt par ieguvumiem no šīs patiesās un dziļās sarunas! Paldies!"

Ilze Zvaigzne

Par spēju darīt, kad tava izvēle ir neērta citiem

Ilze Zvaigzne dalās par to, kā tikt pāri grūtajiem brīžiem un kas viņai ir palīdzējis sasniegt lieliskus pārdošanas rezultātus dabā.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Man ļoti palīdzēja, dzirdēt par sāpīgo brīžu izcelšanu no zemapziņas slēptuvēm, gan par 100 nē un vienu jā, gan par darba meklēšanu un viss pārējais stāsts arī! Nu tiiiik iedvesomoši!!!"

Guna Grāmatniece

Kā dzīvot foršāk arī tad, ja nezini, kas ir tavs aicinājums

Guna Grāmatniece kādu jauno gadu sagaidīja noskrienot 98 km, kādus Ziemassvētkos nedēļu dzīvoja meža būdiņā badojoties un peldoties upē.
Šajā sarunā viņa stāsta vēl par citiem piedzīvojumiem. Un runā arī par tēmām, kas skaidri parāda Gunas milzu drosmi.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Mani fascinē Gunas "darīšana" - pa solītim iešana uz savu labāko dzīvi, prieku, iedvesmu, veiksmi (ja vien par veiksmi var nosaukt pastāvīgu mēģināšanu) un savas labsajūtas izzināšana. Un nesamierināšanās ar to, ka ir labi vai ciešami - bet garlaicīgi. Super attīstība - no kautrīgas lauku meitenes līdz pārliecinātai jumtu, kalnu, maratonu, karjeras un citu sasniegumu iekarotājai."

Daiga Latkovska

Par sevis un savas tumšās puses pieņemšanu un par drosmi pelnīt naudu tā, kā patīk

Daiga Latkovska, modņis sātas (no latgaliešu- “modes nams”) “Tēma” saimniece, stāstot varētu tevī izprovocēt ne vienu vien mērķtiecīgas rīcības lēkmi. Vismaz ar mani tā notika gan intervijas dienā, gan arī vēlāk, kad interviju skatījos vēlreiz.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Daiga ir tik aizraujoša, tik enerģiska un radoša. Mani ļoti iedvesmo viņas mērķis izdzīvot savu sapni. Tas ir arī mans lielais mērķis, lai katra mana diena būtu mana sapņa piepildījums. Paldies, ļoti aizraujoši un iedvesmojoši!"

Līga Šīrona

Dzīvot drosmīgi, nelecot uz ecešām

Līgas Šīronas stāsti par sapņu sasniegšanu, par spēju tikt galā ar kritiku, par grūtām izvēlēm, lai dzīvotu laimīgāk.
Kā izturēties, kad cilvēki kritizē to, ko dari. Ko darīt ar mammas vainas apziņu.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Daudz guvu no dzirdētā - gan par vēlmi nu bezjēdzīgajām rīcībām palīdzēt vecākiem dzīvot baudīgāk, gan par attieksmi pret viņu burkšķēšanu... Pats galvenais ieguvums - parūpējies par savu labsajūtu, lai es būtu kvalitatīvāka mamma, sieva, māsa, meita, draudzene utt."

Laura Vanaga Mickeviča

Par sevis un savas tumšās puses pieņemšanu un par drosmi pelnīt naudu tā, kā patīk

Par vieglumu un neatlaidību darīt, kamēr gatava grāmata. Saruna ar Lauru Vanagu Mickeviču – personāla atlases spečuku, kouču, grāmatas “Joga un pārdošana” autori. Sirsnīgu un aizrautīgu sievieti.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Jauka, saulaina un iedvesmojoša intervija! Var redzēt, cik ļoti Laura ir uz viļņa - dara to, kas patīk, aizrauj un interesē. Šī enerģija, gaišums un pozitīvisms starot staro. Es arī tā gribu! Un ticu, ka tas ir izdarāms. Kā Laura saka - tikai iesāc darīt! Paldies abām Laurām, kas mudina darboties un ar piemēriem parāda, cik daudz var sasniegt uz izdarīt, ja ir neatlaidība un vēlme darīt."

Inta Lākute

Iedvesmojoša saruna ceļā uz sapņu piepildīšanu

Piepildīt savus sapņus nekad nav par vēlu. Un ir sapņi, kuri mainās, bet ceļš uz tiem arī ir vērtīgs.
Kad vīrieši noskatās šo interviju, viņi parasti saka, ka Inta Lākute šķiet turpat neiznīcināma sieviete.
Šajā sarunā mēs vairāk pievēršamies:
– spējai saprast, kad sapnis tomēr nav sapnis un iet tālāk;
– gadi pasē nav iemesls pamest cerību uz lielisku izglītību;
– ko Inta saka cilvēkiem, kuri šobrīd iet cauri ārkārtīgi grūtām dzīves situācijām.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Katrs Intas vārds saviļņo līdz skudriņām!"

Dace Tarziera

Iedvesmas saruna par ceļu uz savu sirdsdarbu

Saruna ar fizioterapeiti un fitnesa treneri Daci Tarzieru ir par to, kā tikt cauri nepatīkamiem pārsteigumiem, drosmīgiem lēmumiem un situācijām, kur neviens vien jau sen būtu padevies un turpinājis dzīvi “pelēkajā zonā”.

Kāda no atsauksmēm par šo sarunu:

"Iedvesmojoši un ļoti patiesi! Kārtējo reizi lika atcerēties, ka neviens meistars no debesīm nav nokritis. Un, ka nekad nav par vēlu sākt kaut ko jaunu vai atkal no jauna. Patika jūsu sarunas avantūristiski aizrautīgā jautrošanās par visām Daces "nedienām" (nu kaut vai par to sērfa dēli)."