Par upurēšanos galīgi nevietā

Šorīt runāju ar mega jaudīgu sievieti, kura stāv jauna dzīves izaicinājuma priekšā. Iespējas ir lielas, bet arī prasa lielu drosmi, lai tajās liktos iekšā, neskatoties uz to, ka dzīve tad, visticamākais, būs ievērojami brīvāka.

Zini, ko viņa lielu daļu sarunas darīja?

To, ko dara 99.5% sieviešu apmēram 90% sava laika. Stāstīja man par visām problēmām un šķēršļiem, kas liekas nepārvarami, lai ļautos tādai drosmei būt citādai, nekā to no viņas sagaida pārējie.

Gribi zināt, ko es ne tikai pie sevis nodomāju, bet arī pateicu skaļi, kad vairs nevarēju izturēt to tizlošanos, kur viņa stāsta sev galīgas muļķības?

Apmēram tā: @$%(*^(*£$$£@@&)(*)(^^%^^^&&££££@@@@!!!!!!!!!!!

Nu, johaidī, cik var sev muldēt…

Cik var sev aizmālēt acis un likt sev domāt, ka problēmas ir tik lielas, bet sava varēšana pret tām problēmām par švaku?!

Tāpēc, pēcpusdienā noķēru pirmo brīvo brīdi, kad mans bēbis guļ, un, pirms devos ezerā nopeldēties (un tā izbojāju savu acu tušu), ierakstīju šo 20 minūšu ilgo video. Tas ir zemāk.

Iespējams, ka arī Tev tas kaut kā noderēs.

Lai uzdrošinies vairāk, lai dzīvo laimīgāk, lai RĪKOJIES, jo tikai tā dzīve var iet kalnā augšā.
Un jā, iespējams, ka tas nebūs viegli, bet skats no augšas būs tā vērts!

Un, ja gaidi uz pēdējo brīdi, lai beidzot liktu savu laimi pirmajā vietā, vispirms tiekot skaidrībā, kas tad tevi dara laimīgu, tad vismaz šai iespējai pēdējais brīdis, kad ielēkt lidmašīnā, nu ir klāt. Apmācības sāksies jau pirmdien 7.novembrī. Un tās būs 6 ļoti vērtīgas nedēļas,, kad likt pamatu savai labākai dzīvei.

Gribi izmaiņas uz labo pusi?
Apskaties, vai der. Un, ja der, tad piesakies uz apmācībām un tiekamies kopīgam lidojumam no tavas tagadējās dzīves uz to, kuru patiešām vēlies dzīvot!