Kāpēc noticēt sev un uzdrošināties iet savu ceļu – mūsu absolventu pieredze:

BRĪVU VIETU VAIRĀK NAV

TAVAI NOJAUTAI IR TAISNĪBA – TEV DZĪVĒ IR IESPĒJAMS KAS VAIRĀK

DZĪVE IR PĀRĀK ĪSA, LAI STĀVĒTU UZ VIETAS TUR, KUR TEV NEPATĪK BŪT

23.aprīlis – 28.maijs 2019.

Tas bija fantastiski. Es daudz sapratu par sevi, kaut ko noslīpēju sevī, daudz ieguvu un pamodināju sevī resursus, kuri bija mazliet iesnaudušies, un tagad es tos lieku lietā.

-Endija Atava-Čudare


   TAVI IEGUVUMI BŪS:

 • Iedarbīga izpratne par savām vēlmēm – kas tev patīk un ko tu gribi, kas nomainīs tavu līdzšinējo nojautu par to, ko negribi.
 • Objektīvāka sajēga par to, ko tu spēj, kas tevī ir īpašs, kādi resursi patiesībā ir tavā rīcībā.
 • Prasme pārvērst savus mīnusus plusos sevi cienot, nevis cenšoties lauzt, kā līdz šim, kad pārdzīvoji par saviem mīnusiem.
 • Spēja drosmīgi rīkoties un pieņemt lēmumus, lai beigtu stampāties uz vietas tāpēc, ka nevari piedabūt sevi rīkoties.
 • Prasme iedarbīgi apieties ar kritiku sev izdevīgā veidā, nezaudējot spēku vai aizrautību.
 • Atbalsts no vērtīgiem cilvēkiem, kuri tevi ciena, saprot, tev palīdz un ir atklāti ar tevi.

   LABĀK NEPIEDALIES, JA:

 • Neesi ar mieru izkārtot mācībām laiku. Tās ir intensīvas, jo tikai tad ir rezultāts.
 • Nevari apturēt savu trako vēlmi citiem nevietā un nelaikā uzbāzties ar nelūgtiem padomiem par to, kā jādzīvo.
 • Gribi turpināt ņaudēt, cik viss (citi, dzīve, tu pati) slikti, cik tev grūti, cik viss netaisnīgi..
 • Arī turpmāk gribi gaidīt uz mistisko glābiņu bagāta partnera vai sapņu nodarbošanās piedāvājuma veidā, kas pats tevi atradīs.
 • Gribi turpināt rīkoties pa vecam, cerot uz labāku dzīvi, nevis saņemties un darīt to, kas tev palīdz gūt rezultātus, ko gribi.

Metodes dod rezultātu šeit un tagad. Paldies par drosmes devu un iepazīstināšanu pašai ar sevi. Esmu studējusi pieaugušo izglītību un saprotu, ka pieaugušajiem vajag zināšanas, ko var lietot uzreiz, taču nevienos kursos līdz šim tas nav noticis. Man Brīvības Kods ir reāls WOW.

– Inga Arbidāne

Šis ir viens no labākajiem (ja ne pats labākais) ieguldījums, ko esmu savā labā izdarījusi savā 38 gadu garajā mūžā. Šī programma man ietaupīja sarūgtinājumu par darbu, attiecībām, savu nespēju saņemties konkrētās situācijās nākotnē. Tā, manuprāt, ietaupīja arī manu naudu vai arī netiešā veidā palīdz man labāk pie tās nokļūt – jūtos enerģiskāka, jaudīgāka, ticu saviem spēkiem un varēšanai – līdz ar to eju un daru tā vietā, lai simtreiz par to domātu, kā tas bija kādreiz. Un man no jauna sāk patikt sava nodarbošanās. Pilnīgi noteikti iesaku ikvienai sievietei, vienalga, vai viņa savu aicinājumu ir atradusi vai nē.

-Ieva Lielbārde

Es ļoti labi pazīstu to sajūtu, kad ārēji viss dzīvē izskatās kārtībā, bet iekšā ir tā izmisīgā vēlme nokļūt uz sava ceļa.

 • Šobrīd es pati daru darbu, kurš mani piepilda un sajūsmina.
 • Esmu palīdzējusi daudziem cilvēkiem atrast viņu īsto nodarbošanos un dzīvi, kas dod gandarījumu.
 • Atkal un atkal pārliecinos, ka cilvēki iegāž sevi vienos un tajos pašos veidos, slāpējot savu intuīciju un vergojot tai uzvedībai, kas viņus dara nelaimīgus. Par laimi, šo situāciju var mainīt uz labo pusi, ja apgūsti, kas ir jādara, un tad neatlaidīgi dari to. Tās visas ir spējas, ko sevī attīstīt var jebkurš cilvēks, kam ir svarīgi dzīvot tādu dzīvi, kas patīk.

Man bija šaubas par naudu, jo dalībai šai programmā nauda bija jāņem no iekrājumiem. Jau pēc pirmajām divām nedēļām man bija skaidrs ka samaksātā nauda JAU ir atmaksājusies. Esmu pavisam cits cilvēks, atguvusi savu spēku un enerģiju, esmu atradusi un arī atšķetinājusi dažas problēmas, kuras mani nomāca. Šī programma noteikti sapurinās, lai uzņemtos atbildību par savu dzīvi un izvēlētos to dzīvot laimīgi.

-Alise Muceniece

KĀ NOTIKS APMĀCĪBAS:

Šis apmācību modelis tev ir piemērots, ja priecājies, ka nevajadzēs tērēt savu laiku turp-un-atpakaļ ceļam uz mācību vietu.

Nav svarīgi, kurā pasaules vai Latvijas malā tu atrodies, jo apmācības notiks ar Interneta starpniecību. Tās ilgs 5 AKTĪVAS un INTENSĪVAS nedēļas 23.4.-28.5.2019.

 1. Katru OTRDIENU tu saņemsi pieeju tās nedēļas uzdevumiem, kuru rakstiskai pildīšanai tev ir jāieplāno apmēram 4 stundas nedēļā, bet ņem vērā, ka reāli patērētais laiks būs atkarīgs no tavas pieejas darbam;
 2. Divas reizes nedēļā būt online vidē, pieejamai darbam ar apmācību grupu, uz kuru iepriekš ir jāsagatavojas, izpildot otrdienās saņemtos uzdevumus (kā norādīts 1.punktā). Grupu darbs notiks*:
  PIRMĀ nedēļas reize: izvēloties vai nu trešdienas 19:00-21:00 VAI ceturtdienas 12:00-14:00 pēc LV laika;
  OTRĀ nedēļas reize: izvēloties vai nu svētdienas 18:00-20:00 VAI pirmdienas 12:00-14:00 pēc LV laika.
  *Ja tu nevarētu piedalīties 1-3 grupu nodarbībās, tad tev par to ir savlaicīgi jāinformē apmācību vadītāji, lai atrastu risinājumu tam, ka tu tik un tā izpildi grupu darbu sev iespējamā laikā.
 3. Norādītajos termiņos augšuplādēt izpildītos uzdevumus un veikt ierakstus grupā, kur attīstīsi savas komunikācijas prasmes un spēju skaidri formulēt savas domas, sniedzot un saņemot kolēģu atbalstu, vērtīgas idejas un risinājumus, lai vai kāda būtu tavas dzīves situācija. Tās ir prasmes, kuras ir vitāli svarīgi attīstīt, ja gribi dzīvot kā pašai patīk.
 4. Katru nedēļu noteiktā laika ietvaros tev būs iespēja saņemt Lauras atbildes uz saviem un citu jautājumiem par treniņa vielu un iespējām pielietot dzīvē to, ko par sevi uzzināsiet apmācību laikā.

Mācības man reāli atvēra iekšēji un jau tagad ļoti palīdz reālās situācijās. Šīs ir manas vērtīgākās mācības un riktīga bomba man un manai nākotnei.

– Ilze Apine

APMĀCĪBĀS VAR PIEDALĪTIES: sievietes, kuras vēlas dzīvot laimīgāk un jēgpilnāk, nevis turpināt truli paciest, ka laiks iet uz priekšu, bet neziņa par sevi turpinās.
Dalībnieces var būt jebkurā vecumā, ja ir sasniegušas 18 gadu vecumu, ar jebkādu ģimenes, izglītības un nodarbošanās statusu vai mērķiem, dzīvojošas jebkurā pasaules vietā, kur vien ir pieeja internetam.

Organizatori patur tiesības atteikt dalību apmācībās jebkuram cilvēkam, nepaskaidrojot atteikuma iemeslu.

Tie ir manis visu laiku vislabāk investētie naudas un laika resursi. Es jūtos tā, it kā mani dzīves zoodārzā apgrieztie spārni ir atpakaļ vietā un varu atkal lidot!

– Ramona Stafecka

No apmācībām es paņemu līdzi taisnāku mugurkaulu, mirdzošākas acis un vieglumu darot atklātos aicinājumus. Noteikti būšu apmācību atkārtots dalībnieks, jo redzu konkrētību un uz rezultātu vērstas metodes. Te varēja sajust sieviešu atbalstu – kas ir mega liela lieta!

-Eva Dandzberga

Bonusa dāvanas, savlaicīgi piesakoties apmācībām

Bonuss 1

SUPERSPĒJAS: kad lielais potenciāls iekšā ir, bet ārā nenāk. Iespēja Internetā noskatīties ierakstu no apmācībām, KAS NAV PIEEJAMAS CITĀDI UN KO NAV IESPĒJAMS NOPIRKT. Te ir ieskats:

Esmu bez vārdiem, cik ļoti man noderēja „Superspēju” bonusā iegūtās atziņas, spēks un enerģija. –Ilze Čeže

Neskatoties uz to, ka biju piedalījusies Superspēju bonusā klātienē, skatoties ierakstu pēc šīm apmācībām, man tas bija vēl 100 reizes jaudīgāk un vērtīgāk nekā toreiz.

– Nataļja Raklinska

Bonuss 2

Atbalsts, risinot komunikācijas problēmas, kas tev traucē sasniegt mērķus – iespēja uzdot savus jautājumus un dzirdēt atbildes uz visu uzdotajiem jautājumiem par šo tēmu, ar ko saskarsies grupas dalībnieces. Tas ļoti praktiskā veidā palīdz atrast nākošos soļus situāciju risināšanā. Šī iespēja būs 4 nedēļas pa stundai GRUPAS IETVAROS.

Visvairāk es šaubījos par programmas solītajiem ieguvumiem. Grūti bija noticēt, ka attālinātie kursi spēj ko tādu. Uzskatu, ka ikviens iztērētais eiro par šo programmu ir bijis tā vērts un ka šī nauda nav salīdzināma ar tiem ieguvumiem, kas pēc tam seko. Es domāju daudz plašāk, drosmīgāk, apsverot tādus darbošanās virzienus, par kuriem es pat neuzdrošinājos sapņot.  SIPā tik īsā laika periodā es par sevi uzzināju tik daudz, ka to nevar salīdzināt ne ar vienu terapiju. Tas ir kā lobīt no sevis nost kārtu pa kārtai, līdz nonāc pie serdes –  savas īstās patības.

– Gunta Cekule

APMĀCĪBU IEGUVUMA GARANTIJA: tādas nav, jo šai dzīvē tavi panākumi nav un nebūs kāda brīnumlīdzekļa rezultāts (tāpat kā nav brīnumtabletīšu skaistai figūrai vai brīnumdziras mīlošām attiecībām). Ieguvums no apmācībām būs tikai tad, ja katras nedēļas ietvaros izpildīsi uzdotos uzdevumus un savlaicīgi uzdosi sev aktuālos jautājumus. Mūsu metodes un uzdevumi ir iedarbīgi un praktiski, bet katras dalībnieces personīgais ieguvums ir atkarīgs no viņas pašas ieguldītā darba un pozitīvas rīcības attieksmes un apņēmības strādāt nelielās darba grupās, kas palīdzēs no malas ieraudzīt un izmantot to, ko cilvēks pats nespēj (nenovērtējama iespēja, kas viena pati būs apmācības dalības summas vērta).

Jūtos liela ieguvēja, stiprāka, varošāka ar konkrētiem rīkiem savā arsenālā, lai dzīvotu foršāku un piepildītāku dzīvi.

– Līga Šaplaka