Atjauno saikni ar sevi
Iemācies lietot savu iekšējo GPS
Izbaudi brīvību un lielāku ticību sev

PIETEIKŠANĀS G.P.S. PROGRAMMAI IR SLĒGTA

Nepalaid garām nākamo iespēju!
Ja vēlies saņemt ziņu par to, piesakies šeit:

ATSLĒGA IR PRASMĒ DARĪT MAZĀK,
IEGŪT VAIRĀK UN JUSTIES LABĀK.
Laiks mainīt spēles noteikumus savā labā!

Lai šis kļūst par gadu, kurā tu izlēmi stiprināt saikni ar savu iekšējo kompasu – savu G.P.S!

Ieilgusi neapmierinātība nogurdina. Es uzskatu, ka ar to nav jāsamierinās, bet gan jāuztver kā signālu no iekšienes, ka pietiek atkal jau paciesties un izdzīt sevi, jo risinājums slēpjas dzīvespriekā un gandarījuma sajūtā.

PROGRAMMĀ “MANS G.P.S.” TU:

Aktivizē saikni ar
savu iekšējo G.P.S.

Pietiks dzīvot traucējošā apjukumā par to, ko tu gribi! Mūsu izstrādātā G.P.S. izprašanas metode tev palīdzēs iedziļināties sevī un uztvert, kas ir tevi vadošie spēki, uz kuriem tev ir izdevīgi nofokusēties, lai vari dzīvot tā, kā tas der un patīk tev.

 Palielini savu enerģiju ar resurspratību

Lai sekotu sava iekšējā kompasa norādēm, tev ir vajadzīga enerģija. Tu iemācīsies prasmīgāk izmantot tos resursus, kas jau ir tavā rīcībā. Izveidojot savu resursu kontrolpaneli, tu ierobežosi to nelietderīgu zudumu, ko līdz šim nepamanīji, un sāksi savus resursus atjaunot savlaicīgāk.

Iegūsti no savas
cilvēkjaudas vairāk

Izmanto savu cilvēkjaudu, lai dzīvotu, kā gribi, nevis paciestu to, kas tev vairs neder! Tu attīstīsi savu jaudu šķēršļu pārvarēšanā, jo te apgūsi, kā paļaušanos uz savu G.P.S. padarīt par sev piemērotu dzīvesveidu. Blakusefekts būs veselīgāka pašapziņa un brīvība, ko dod drosme paļauties uz sevi.

No Cilvēkjaudas darba mēs zinām, ka tev ir svarīgi būt enerģijas pilnam cilvēkam, kurš ar baudu dzīvo jēgpilnu un piepildītu dzīvi.

Lai to sasniegtu, tev vajag vairāk prieka ikdienā, labi justies savā ķermenī un gūt gandarījumu tajā, ko dari.

Lūk, kā tas notiek:

1. Tu piedalies
“MANS G.P.S.” programmā

2. Iemācies uzturēt sevī interesi un jaudu ilgtermiņā

3. Baudi panākumus, paļaujoties uz savu G.P.S.

“Man patīk Lauras fokusētā pieeja problēmas risināšanai, kur viņa dalībniekiem palīdz izveidot sistemātiskus un praktiskus, reizēm netradicionālus risinājumus, kas ir piemēroti konkrētā cilvēka dzīves situācijai. Ļoti noder arī Lauras spēja paredzēt grūtības, ar ko cilvēks var saskarties vēlāk, un tāpēc viņa nodrošina risinājumu arī tām, tā ietaupot cilvēka laiku un enerģiju.”

-Dr.prof. Ilze Konrāde,
endokrinoloģijas nodaļas vadītāja R.A.K.U.S.

26.11.2018 Asoc. prof. Ilze Konrāde

Patiesā navigācija sākas tavā sirdī,
tā ir pati uzticamākā karte no visām.

Šī gada slodze tā iztukšoja, ka ir grūti piedabūt sevi darīt to, ko tu zini, ka tev vajag, bet ko neizdodas darīt pietiekami ilgstoši. Tas vairo vilšanos sevī un apjukumu, kā to risināt, jo vēl vienai izdegšanai ar produktivitātes izspiešanu no sevis vairs nav ne spēka, ne vēlēšanās. Sekas mēdz būt besis, motivācijas trūkums un aizkaitināmība, kas noved pie uzsprāgšanas nevietā vai iekrišanas enerģijas trūkuma bedrē un ieilgušām šaubām par sevi vai savām spējām.

Ir ļoti iespējams, iekšējā sajūta tev saka priekšā, ka tā turpināt vairs nevar un ir pienācis laiks izrauties no apburtā loka. No tā ir grūti izkļūt, jo, pielāgojoties citiem, tu par maz rēķinies ar sevi, nesaprotot, ko tas tev patiesībā maksā.

TO VAR MAINĪT. Bet tam ir vajadzīga drosme un tava izlēmība. Izeja parādīsies, kad sāksi prasmīgāk uztvert un ņemt vērā signālus no savas iekšējās vadības sistēmas. Tas palīdz ienest prieku savā ikdienā un trenē prasmi paļauties uz savu iekšējo G.P.S. arī nopietnos lēmumos.

Mēs radījām G.P.S. online programmu, lai palīdzētu attīstīt spēju uztvert signālus no savas iekšējās navigācijas sistēmas. Tajā palīdzam tev sakārtot savu resursu tērēšanu tā, lai izdodas laicīgi atjaunot spēkus un turpināt sekot savam iekšējam kompasam.

Ir pienācis laiks lietot savu enerģiju efektīvāk, attīstīt drosmi un jaudu, lai arī nopietnos lēmumos vadītos pēc sava iekšējā G.P.S!

“Te mācoties, man ir vairāk drosmes. Es iedarbīgāk komunicēju ar pacientiem, kolēģiem un radiem. Es gudrāk velku robežas un rūpējos par sevi. Ieguvēji ir arī mani bērni un vīrs. Lauras praktiskās metodes paātrina tempu, kādā es virzos uz saviem mērķiem, un es te vienmēr saņemu vismaz 2 reizes vairāk par to, ko ieguldu sevī.”

-Anna Bērziņa,
Ārsts dermatologs

Programma “MANS G.P.S.” norisinās šādi:

Piesakies programmai un saņem pieeju tās saturam un bonusiem, kas norādīti zemāk. Temps, kādā tu programmu apgūsti, ir tava izvēle – izej cauri vienā rāvienā vai sadali to pa daļām. Pieeja online programmai, ja pieteicies sākot ar 28.aprīli vai vēlāk, ir līdz 28.jūlijam, un šajā laikā būs pieejams arī atbalsts no Lauras kā norādīts zemāk. 

Spied uz katras sadaļas nosaukuma, lai vari izlasīt aprakstu:

Ieliec pamatus savai spējai uztvert un izmantot to, ko tev signalizē tava iekšējā G.P.S. sistēma:

1. Tu aktivizē un nostiprini saikni ar savu iekšējo navigācijas sistēmu.

Te iegūsi skaidrību par to, ko tu patiesībā gribi. Ar prasmīgu jautājumu palīdzību un iedziļināšanos sevī pēc Lauras pārbaudīta algoritma, tu sapratīsi, gan kas ir tevi motivējošie spēki, gan iemesli tavām līdzšinējām izvēlēm, gan to, kā mainīt savu fokusu, lai vairotu savā dzīvē to, ko tu gribi.

2. Sāc efektīvāk pārvaldīt savus enerģijas un motivācijas resursus, kas palīdz sekot savam G.P.S.

Lai ar auto aizbrauktu uz galamērķi, nepietiek ar to, ka zini, kur gribi nokļūt, jo vajadzīga arī degviela un citi resursi, lai turp dotos. Tāpat ir ar spēju sekot sava iekšējā kompasa norādēm – tam tev ir vajadzīga pietiekama enerģija un citi resursi. Te iegūsi skaidrību par resursiem, kas jau ir tavā rīcībā, lai tos izmantotu efektīvāk. Tu ieliksi pamatus savu resursu kontrolpaneļa izveidē, lai sev palīdzētu ierobežot to nevajadzīgu zudumu, ko līdz šim nepamanīji, un sāksi sev būtiskākos resursus atjaunot savlaicīgāk.

3. Paaugstini savu resurspratību, lai mazini sevis pievilšanas pakāpi.

Pašpārmetumi sev par slinkumu, padošanos vai neizdošanos lielākoties ir netaisnīgi pret sevi, jo apkārtējā fiziskā un sociālā vide, kurā atrodamies, mūsu izvēles un rīcību ietekmē vairāk nekā mēs to pamanām. Sevis vainošanas un vājināšanas vietā, tu attīstīsi sevis atbalstīšanu un spēcināšanu, jo trenēsi savas prasmes veidot un uzturēt tādu vidi ap sevi, kurā esot tev ir vieglāk darīt to, ko gribi un kas tev vajadzīgs.

4. Iegūsti no savas cilvēkjaudas vairāk ar dzīvesveidu, kāds tev der un patīk.

Laba sajūta ikdienā un spēja turpināt ceļu uz to, ko gribi sasniegt, ir atkarīga no tavas spējas regulāri pārvarēt tevi bremzējošus šķēršļus. To var panākt, kad uz paļaušanos savam iekšējam kompasam tu pieej nevis akcij-veidīgi, bet veido to par savu dzīvesveidu. Te ieliksi pamatus sava dzīvesstila dizainā, kurā tas, ko tu domā, ko tu saki, ko tu dari un ko tu gribi, ir vienots nevis pretrunīgs. Tad, kad tu, izprotot sava G.P.S. signālus, skaidrāk apzinies, kas tu esi, kas tev ir svarīgs, tad neviens un nekas nevar tevi apturēt dzīvot saskaņā ar sevi un savām vērtībām. Blakusefekts šādai rīcībai ir veselīgāka pašapziņa un drosme paļauties uz sevi, kas noved pie lielākas brīvības un drosmes rīkoties saskaņā ar sevi.

Mēs programmas apguvē dalībniekus aicinām izmantot pieeju, ko sauc Challenge By Choice jeb “Izvēlies Sev Piemērotu Līmeni”. Tava izvēle būs atkarīga no tev svarīgā, no taviem resursiem, veida, kādā tu vislabāk uztver informāciju, un no notikumiem tavā dzīvē. Tu izvēlies to, kas der tev. Šajā programmā nekas nav obligāts. Ja šobrīd vienīgais, ko cilvēks spēj, ir gulēt ar galvu sev vēlamajā virzienā un tikai noklausīties ierakstus – arī tā ir noderīga palīdzība sev, kuru sev dodot, cilvēkam būs vieglāk pārvarēt problēmas.

Tālāk lasi tad, ja vēlies detalizētāku skaidrojumu, kāpēc mēs šajā online programmā izmanojam Challenge By Choice pieeju.

Tas, kā tu apgūsti jaunas zināšanas un trenē jaunus ieradumus, ir atkarīgs no:

 1. uztveres veida, kam tu dod priekšroku. Cilvēki mācās dažādi. Vieniem ir vieglāk vispirms triecienā iziet cauri visiem materiāliem, citi dod priekšroku apgūstamo vielu sadalīt mazākās “porcijās”. Kāds iegūst vairāk, ja vispirms iedziļinās skaidrojumos, bet cits – darbojoties praktiski. Ir cilvēki, kuriem pietiek ar vispārējām norādēm, lai viņi varētu iedziļināties sevī, un ir tādi, kuriem vajag daudz piemēru un uz risinājumiem uzvedinošu jautājumu dažādību. Viens ņem pretī un grib tikai to, kas jau ir gatavs, kamēr otram patīk mācīties radot pašam savus risinājumus. Kādam patīk apgūt materiālu individuāli, bet citam ir svarīga dalīšanās ar pārējiem dalībniekiem. Un vēl ir daudz citu atšķirību tajā, kā cilvēki uztver, apgūst un pielieto zināšanas.
  Mēs ar to rēķināmies. Tāpēc esam parūpējušies, lai šīs programmas ietvaros tev ir pieeja dažādībai, kurā vari izvēlēties sev piemērotāko. Programmas viela ir ielikta dažādos formātos – video, audio un rakstiski. Uzdevumiem ir gan mutiski skaidrojumi, gan nodrošinātas darba lapas. Satura ērtākai un pamatīgākai apgūšanai esam sarūpējuši dažādus piemērus un iespēju saņemt abildes uz jautājumiem – gan tiem, kas tev radīsies, gan tiem, ko tu neiedomātos uzdot, bet no kā iegūsi, jo tev būs iespēja dzirdēt atbildes uz citu jautājumiem. Ja gribēsi programmas laikā komunicēt ar citiem dalībniekiem, kuri arī to vēlētos, tad tev būs tāda iespēja.
 2. resursu pieejamības, kas ir tavā rīcībā. Veidu un tempu, kādā tu apgūsti zināšanas un trenējies, tev ir izdevīgi pielāgot tam resursu stāvoklim, kurā tu atrodies. Jo tu labāk jūties vai esi intereses pilnākā kondīcijā, jo vieglāk tev ir uztvert un pielietot programmā pieejamo informāciju un praktiskās metodes. Savukārt, ja spēku, izturības vai uzmanības noturības daudzums tev ir ierobežots, tad ir tam jāpakārto veids un apjoms, kādā izmantosi programmā piedāvāto. Nav pareizas vai nepareizas pieejas. Ir tikai tev piemērota pieeja, par kuru tu rūpējies, atbalstot sevi ar reālu skatu uz savu situāciju.
 3. notikumiem un dzīves dinamikas, ar ko tev ir vai būs jārēķinās. Dzīve nav statiska. Tā mainās un ir dinamikā. Tu vari plānot vienu, bet realitātē var notikt kas pavisam cits, ar ko nāksies rēķināties. Slodze darbā var pieaugt, tavs veselības vai labsajūtas stāvoklis var mainīties, ģimenē var rasties situācijas, kas tevi ierobežo, jo bērni slimo, slikti guļ, kašķējas, partnera dzīvē notiekošais var tevi ietekmēt un var gadīties vēl citas neparedzētas lietas. Nav ideālu apstākļu. Ir reāli apstākļi, kas mainās. Tāpēc, lai vai kas notiktu tavā dzīvē, ir būtiski, ka turpini sevi atbalstīt, programmas ietvaros izvēloties tādu slodzi un tempu, ar ko paņem un izmanto sev attiecīgajā dzīves brīdī aktuālāko. Ja nevari iet uz mērķi, tu vari rāpot uz to. Ja nevari rāpot, tu vari sēdēt vai gulēt tā virzienā. Ja vari aktīvi trenēties piedāvāto risinājumu izmantošanā, tad dari to. Bet, ja viss, ko tu vari, ir tikai klausīties daļu no programmas materiāliem un iedvesmoties no tiem, tad arī tas ir pietiekami, ņemot vērā tavā dzīvē notiekošo. Ir svarīgi, ka tu sevi atbalsti, nevis dzen sevi stresā par to, ko nevari paspēt savas dzīves situācijas dēļ. Jebkāds, pat vismazākais atbalsts sev ir labāks par turpināšanu dzīvot pa vecam.

Tavi resursi ir ierobežoti, bet vēlmes – bezgalīgas. Tas ir iemesls situācijām, kurās centieni darīt vairāk beidzas ar vilšanos sevī vai pat izdegšanu. Labās ziņas – tavi resursi ir pietiekami, lai tos izmantotu saprātīgi darot to, kas tev dod vislielāko ieguvumu. Tas attiecas gan uz tavu dzīvi, gan šo dalību šajā programmā.

 

Ideālu apstākļu nav un nebūs. Tu nespēsi izdarīt visu, jo dzīve mainās un vēlmes aug. Būtiski ir, lai tas, ko tu izvēlies darīt, atbilst tev vissvarīgākajam.

 

Ja tev šobrīd trūkst spēka, prieka vai labsajūtas, tas ir signāls, ka ir pienācis laiks ieviest skaidrību savās prioritātēs, ņemot vērā savas dzīves pašreizējās aktualitātes. Piedaloties programmā, tu:

 1. trenēsi savas spējas izvēlēties sev piemērotāko;
 2. mainīsi ieradumu neapmierinātībai ar sevi uz lielāku sevis atbalstīšanu;
 3. attīstīsi prasmi ar saprātīgu piepūli iegūt vairāk un justies labāk.

Kopā ar G.P.S. programmu tev ir iespēja izmantot dalību bonusa PRAKSES NODARBĪBĀ, kas risināsies 13.-16.maijā (piektdienas, 13.5., vakarā, sestdien, 14.5., visu dienu un pirmdienas, 16.5., vakarā)

Ja esi intraverts cilvēks un šādu komunikāciju nevēlies, tad tev ir pilna brīvība šajā prakses pasākumā nepiedalīties.

Mūsu agrāko programmu dalībnieki augstu novērtēja savus ieguvumus no uzdoto jautājumu atbildēm. Mums bieži teica, ka šie audio ieraksti palīdzēja ieraudzīt vairāk ideju savai reālajai dzīves situācijai un ka citu uzdotie jautājumi deva iespēju tikt pie risinājumiem tēmām, par kurām pašiem neienāca prātā pajautāt, bet kas izrādījās ļoti svarīgi.

Visas atbildes uz jautājumiem ir pieejamas audio formātā, tās ir sakārtotas pa tēmām un, ja trūkst laika klausīties visu, tad sarakstā vari atrast sevi visvairāk interesējošo.

Programmas ietvaros es izjautāju vairākus profesionāļus par to, kas attiecas uz G.P.S. tēmām. Sākumā – tēma par enerģijas uzturēšanu ķermenī ar uzturu un dzīvesveidu, par ko jautājumus atbildēja profesore Ilze Konrāde.

Tad bonusa ieraksti no sarunas un jautājumu-atbilžu sesijas par izdegšanas tēmu ar supervizori Eviju Van Der Beek, kas šajā jomā specializējas.

Un tiem, kam sava prieka un gandarījuma vajadzībām ir nepieciešams uzlabot savas finanses, finanšu koučs Elīna Pelčere skaidroja finanšu pieeju un atbildēja jautājumus par to, kā cilvēki var uzlabot sev pieejamo finanšu daudzumu.

 1. Tu reģistrējies MANS G.P.S. programmai, vispirms iepazīstoties ar dalības noteikumiem un akceptējot tos, lai skaidri zini, kur piesakies.
 2. Kad veiksi dalības apmaksu, tu divu darba dienu laikā saņemsi pieeju bonusiem ar 1) profesores Konrādes skaidrojumiem par ķermeņa enerģijas rašanos un uzturēšanu un viņas atbildēm uz jautājumiem;
  2) audio ierakstu un izdales materiālus Lauras vadītai nodarbībai par metodi, kā atgūt brīvību no izgāšanās sajūtas. .
 3. Pieeju G.P.S. programmas saturam tu saņemsi 2 darba dienu laikā no reģistrēšanās brīža Ja šo e-pastu neredzi, lūdzu, pārbaudi savu spam un reklāmu mapi. Ja arī tur to nav, tad iespējami drīz raksti par to mūsu komandai uz info@ugunsskola.lv
 4. Iegādājoties GPS programmu, sākot ar 28.aprīli vai vēlāk, programmas pieeja un bonusu ieraksti tavā rīcībā būs līdz 2022.gada 28.jūnijam. Tā ir tikai tava atbildība, lai šajā laikā paspēj izmantot savu pieeju tajā veidā, kāds tev ir iespējams. 29.jūnijā pieeja programmai un bonusiem būs slēgta.

Ar Lauras metodēm es ietaupu gadus un naudu, jo prasmīgāk izmantoju un attīstu to, kas man jau ir. Rezultātā es 24h laikā paspēju būtisko, kam iepriekš nepietika laika, un turklāt vēl baudu dzīvi.

-Elīna Pelčere, Training Lab vadītāja, Finanšu un pārdošanas trenere

Man vajag piedzīvojumus. Man vajag brīvību.
Man nevajag vairāk gulēt, man vajag pamosties un dzīvot.

– Brooke Hampton

Ja to gribi, tad reģistrējies MANS G.P.S. PROGRAMMAI!

Lai vai kā – tu jau šobrīd bezmaksas vari noklausīties sarunu par IEKŠĒJĀ KOMPASA JAUDU, kas palīdz sasniegt mērķus, kurus sev uzskatīji par nereāliem.

Programma “MANS G.P.S.” tev noderēs:

 • ja tu dzīvo vienatnē vai kopā ar kādu
 • ja tev ir bērni jebkurā vecumā
 • ja tev ir izaicinoša dzīves situācija, kas prasa spēkus
 • ja strādā intensīvu darbu un sanāk pārstrādāties
 • ja esi starp karjerām un meklē, kas būs nākošā
 • ja tev tagadējais darbs nepatīk, bet pamest to nevari

“Man ir svarīgi, ka pie Lauras visam ir praktisks pielietojums un ka viņa panāk, ka es daru un veltīgi netērēju savu laiku vilcinoties. Ap Lauru pulcējas līdzīgi domājošie, esot starp kuriem, man ir vieglāk iet uz rezultātu. Man ļoti patīk, ka katru nedēļu programmā ir jauna dinamika, kuras laikā es būvēju augšā kaut ko lielāku, kas vajadzīgs man.”

-Lauma Skruzmane,
partnere, Londonas biroja vadītāja
juristu firmā Butler Reichline Skruzmane (BRS)

“Laura man palīdzēja tikt pie stipra mugurkaula, kas biznesā ļauj pastāvēt uz savu viedokli un nezaudēt pat tad, ja kas neizdodas. Man patīk, ka Laura runā tieši, viņas metodes ir ļoti konstruktīvas, strukturētas un vērstas uz rezultātu tā, ka es lieki netērēju savu laiku.

80% iemeslu manām tagad foršajām attiecībām ar vīrieti, ir no tā, ka esmu iemācījusies cienīt sevi un savas vajadzības.

-Māra Narcise,
Uzņēmēja, dizainere, Rīgas Dizaina tirgus organizatore

Kad esmu apjukuma un sev neticēšanas bedrē, jo šķiet, ka neko nejēdzu un neredzu risinājumus, tad Lauras praktiskās metodes man palīdz pašai izrāpties no bedres ārā, jo es ieraugu problēmu no malas, galvā viss sakārtojas pa vietām un es iegūstu gan skaidrību, gan spēju uzreiz rīkoties.

-Laura Arnicāne,
Lektore, iedvesmotāja, Patiesās garderobes radītāja

atsauksme 3r-sq-02-01

Pēc Lauras apmācībām es 2016.gadā, pēc 10 sapņošanas gadiem, kad neticēju savām spējām, beidzot iestājos studēt mākslu. Es absolvēju Latvijas Mākslas Akadēmiju un piepildu savas radošās vēlmes, jo, lai arī man ir bail, tas mani vairs neapstādina. Šeit ir vērts ieguldīt, jo transformācija iepriecina un ir neatgriezeniska.

-Kintija Avena,
Māksliniece