Programmas sākums 19.01.2021.

Izlēmīgas rīcības papildu bonusam brīvu vietu vairs nav

Ja esi sapratusi, ka tomēr gribi pieteikties, tad vēl šonedēļ raksti mums uz info@ugunsskola.lv, lai varam ar tevi sazināties gadījumā, ja atradīsim risinājumu.

JA VISAS SIEVIETES TEVĪ
IR NOGURUŠAS

PIENĀCIS LAIKS ATGŪT LABSAJŪTU IKDIENĀ
UN PRIEKU PAR DZĪVI

Mūsu praktiskie risinājumi tev palīdzēs atjaunot spēkus,
atgūt iekšējo mieru un vairot pārliecību par sevi.

ZINI, KURŠ TEV IEDOS VISU?
TU PATI.

– Diāna Von Firstenberga

Ir pēdējais brīdis savā “darāmo darbu” sarakstā pabīdīt uz augšu pašai savu labsajūtu un prieku.
Ikdienas pienākumu slodze, apnicīgā rutīna un raizes par nākotni sievieti izsmeļ un uzvelk. Es uzskatu, ka arī tu esi pelnījusi sev vajadzīgo atbalstu, sirdsmieru un prieku par savu dzīvi.

LAI VAI CIK SAREŽĢĪTA VAI VIENMUĻA BŪTU TAVA IKDIENA,
MŪSU RISINĀJUMI BŪS TEV ATBALSTS, LAI:

Mazini iekšējo
nemieru ikdienā

Tu nevari izvairīties no stresa, bet vari to veiksmīgāk pārvarēt ar metodēm, kas izstrādātas, ņemot vērā sievietes dzīves specifiku.

Uzpildi savas
baterijas prasmīgāk

Iedarbīgāk atgūsti enerģiju arī tad, ja trūkst laika un nav kur. Pat izdarot to tikai dažreiz, tu jau jutīsi garastāvokļa uzlabojumus un vairāk spēka.

Ej uz priekšu ar
pārliecību par sevi

Esot brīvāka un drosmīgāka, pamani vairāk risinājumu situācijām, kurās jūties iestrēgusi, un tad reāli dari, nevis tikai zini, kas jādara.

MANA PIEREDZE, KAS KALPO TAVĀM VAJADZĪBĀM:

KLĀTIENĒ: vairāk kā 1500 apmācību dalībnieku
TIEŠSAISTĒ: vairāk kā 2000 apmācību dalībnieku
CILVĒKJAUDA: vairāk kā 700 000 skatījumu

Lūk, kā tas notiek:

1. Tu piedalies
programmā

Šīs nav apmācības, bet gan tavs iknedēļas atbalsts un iedvesma uz rīcību, lai ar maziem, paveicamiem soļiem tu iegūsti laiku sev, tiec ārā no pārguruma un sajūtas, ka “visa ir par daudz”.

2. Vairo mieru un prieku savā ikdienā

Katru nedēļu tu saņemsi kolekciju ar risinājumiem un idejām, lai mazinātu savu slodzi un nemieru un atvilktu elpu no apnicīgas rutīnas, pat ja tev daudz pienākumu un apkārt ir ierobežojum.

3. Stiprini ticību sev un savām iespējām

Mēs tev palīdzēsim vairot pārliecību par sevi un jaudīgāk izmantot savas spējas un resursus, kas tev jau ir, bet ko pietiekami neapzinies. Tas stiprinās tavu apņēmību piepildīt savus sapņus.

Programma notiks online vidē, kur piekļūt vari ar telefonu, planšeti vai datoru, izmantojot Internetu

Man apnika gaidīt gaismu tā sasodītā tuneļa galā.
Ņēmu un pati to izgaismoju.

Mēs saprotam, ka tu esi ļoti aizņemta un tev sev trūkst gan laika, gan spēka, bet tu arī saproti, ka tā turpināt vairs nevar.
Tu, kā atbildīgs un krietns cilvēks, nevari atļauties visam atmest ar roku, jo rēķini ir jāmaksā un par savējiem jārūpējas.

Veidojot rīcības programmu, mēs ar to rēķinājāmies un izstrādājām risinājumus, ka vari tajā piedalīties, jo, lai vai cik aizņemta tu būtu, arī tev ir vajadzīgs atbalsts sev.

Programma “KOMANDA SEV” tev noderēs:

  • ja tu dzīvo viena  vai kopā ar kādu
  • ja tev ir bērni jebkurā vecumā
  • ja tev ir izaicinoša dzīves situācija, kas prasa spēkus
  • ja strādā intensīvu darbu un sanāk pārstrādāties
  • ja esi starp karjerām un meklē, kas būs nākošā
  • ja tev tagadējais darbs nepatīk, bet pamest to nevari

“Man patīk Lauras fokusētā pieeja problēmas risināšanai, kur viņa dalībniekiem palīdz izveidot sistemātiskus un praktiskus, reizēm netradicionālus risinājumus, kas ir piemēroti konkrētā cilvēka dzīves situācijai. Ļoti noder arī Lauras spēja paredzēt grūtības, ar ko cilvēks var saskarties vēlāk, un tāpēc viņa nodrošina risinājumu arī tām, tā ietaupot cilvēka laiku un enerģiju.”

-Dr.prof. Ilze Konrāde,
endokrinoloģijas nodaļas vadītāja R.A.K.U.S.

26.11.2018 Asoc. prof. Ilze Konrāde
Ja jūti, ka vēlies piedalīties, tad šoreiz dāvanā saņemsi arī vairākus bonusus, kas palīdzēs justies labāk tavā ikdienā.

1.BONUSS

METODE KĀ ATJAUNOT TICĪBU SEV:
Zināsi, ko darīt, lai vari pēc iespējas ātrāk un sev piemēroti pārslēgties uz sev izdevīgāku attieksmi un būt ieguvējai, kad esi saņēmusi nepatīkamu kritiku (citu vai pašas), un nepieļausi, ka kritika tevi bremzē vai ierobežo.

Vērtība EUR 40,-
(īpašajā piedāvājumā saņemsi bez maksas)

2.BONUSS

SISTĒMA VIEGLĀKAI LĒMUMU PIEŅEMŠANAI:
lai kvalitatīvāk atpūties, samazini neizlēmību un bailes kļūdīties, un fokusējies uz labuma gūšanu no prieka, atpūtas un eksperimentiem savā dzīvē.
Vērtība EUR 40,-
(īpašajā piedāvājumā saņemsi bez maksas)

3.BONUSS

Sevis iepazīšanas programma:
MANAS DZĪVES NĀKOŠĀ NODAĻA

Iegūsti skaidrību par savām profesionālajām un brīvā laika vēlmēm, vajadzībām, kā arī iespējām tās īstenot, lai vai kāda būtu tava situācija
Vērtība EUR 295,-
(īpašajā piedāvājumā saņemsi bez maksas)

4.BONUSS

INSTINKTĪVĀS PLĀNOŠANAS FĀZES:
atslēga uz sadarbību un rezultātiem

Atvieglo savu iespēju saņemt palīdzību no ģimenes un darba vietā, jo prasi to īstajā laikā un veidā, tā mazinot konfliktu daudzumu un to asumu, kā rezultātā līdz šim daudz ko dabūji darīt pati un pieauga tava slodze.
Vērtība EUR 49,-
(īpašajā piedāvājumā saņemsi bez maksas)

5.BONUSS

7 VĪRIEŠU ATBILDES UZ 50 JAUTĀJUMIEM PAR SIEVIETĒM UN SEKSU:
3 h audio ieraksts, lai seksā jūties (vēl) brīvāk, labāk apzinies savu skaistumu un gūsti vairāk prieka un baudas mīlējoties
(unikāla iespēja, ko saņemt vari tikai šeit)

6.BONUSS

RISINĀJUMS, KAS AR VĀRDIEM RADA ROMANTISKĀKU VAI SEKSĪGĀKU ATMOSFĒRU STARP TEVI UN TAVU PARTNERI:
treniņš, kā abiem ar partneri pat aizņemtā ikdienā viens otram paaugstināt labsajūtu un izraisīt interesi uz seksu ar vārdiem vien.
Iespēja noderēs, neatkarīgi no tā, vai šobrīd esi ar partneri vai bez, jo mīlēšanās sākas ar tevi.
(JA BŪSI STARP PIRMAJĀM 95 DALĪBNIECĒM (kopš 7.janvāra) tev tiks iespēja nedēļas garumā no 8.marta izmantot treniņa ierakstu)

Ja tev ir apnicis dzīvot ilgstošā nogurumā un uztraukumos;
Ja gribi atgūt dzīvesprieku, pārliecību par sevi un kontroli pār savu dzīvi;
Un jūti, ka gribi piedalīties šajā programmā un izmantot bonusus;
Tad vari to izdarīt, izmantojot īpašo piedāvājumu, kas ir spēkā līdz 20.janvārim:

“Man ir svarīgi, ka pie Lauras visam ir praktisks pielietojums un ka viņa panāk, ka es daru un veltīgi netērēju savu laiku vilcinoties. Ap Lauru pulcējas līdzīgi domājošie, esot starp kuriem, man ir vieglāk iet uz rezultātu. Man ļoti patīk, ka katru nedēļu programmā ir jauna dinamika, kuras laikā es būvēju augšā kaut ko lielāku, kas vajadzīgs man.”

-Lauma Skruzmane,
partnere, Londonas biroja vadītāja
juristu firmā Butler Reichline Skruzmane (BRS)

“Laura man palīdzēja tikt pie stipra mugurkaula, kas biznesā ļauj pastāvēt uz savu viedokli un nezaudēt pat tad, ja kas neizdodas. Man patīk, ka Laura runā tieši, viņas metodes ir ļoti konstruktīvas, strukturētas un vērstas uz rezultātu tā, ka es lieki netērēju savu laiku.

80% iemeslu manām tagad foršajām attiecībām ar vīrieti, ir no tā, ka esmu iemācījusies cienīt sevi un savas vajadzības.

-Māra Narcise,
Uzņēmēja, dizainere, Rīgas Dizaina tirgus organizatore

Vai tas, kā tu jūties šodien, ir tas pats,
kā tu vēlies justies rīt?

Parīt? Aizparīt? Un vēl pēc tam?

Lauras spēja parādīt, uz ko fokusēties un ko ignorēt, man ļoti palīdzēja pirms nopietnas muguras operācijas, kad mans prāts ārdījās bailēs. Es atguvu skaidru domāšanu un uz operāciju devos mierīga. Šīs zināšanas noderēja arī pēc dažiem mēnešiem, kad lēcu iekšā jaunā un pārdrošā projektā.

-Kristīne Virsnīte, TV žurnāliste, influencere

Tev vajadzēs apmēram stundu nedēļā, lai noskatītos nedēļas risinājumu skaidrojošo video, kas tevi iedvesmos un palīdzēs noskaņoties uz sevis labāku izprašanu un atbalstīšanu. Un ik nedēļu tu savā rīcībā saņemsi kolekciju ar aktuāliem risinājumiem savai ikdienai. Tas cik laika izvēlēsies veltīt piedāvātajiem risinājumiem, metodēm un idejām, kas atvieglo un uzlabo tavu ikdienu, ir atkarīgs no tavām iespējām un vēlmēm, jo mūsu piedāvājumi būs ar dažādiem laika ilgumiem (sākot no 10 vai 15 minūtēm), atkarībā no tā, cik laika vari vai vēlies sev veltīt.
Sievietei ar bērniem, kuri ir vecumā no apmēram 4 gadiem līdz 5.klasei, mēs laiku pa laikam piedāvāsim interesantus un lietderīgus laika pavadīšanas veidus, kas piemēroti bērna vecuma grupai, lai mammai tikmēr ir lielāka iespēja veltīt laiku sev.

Pieeju programmas bonusiem Nr. 4 un Nr. 5 tu e-pastā saņemsi pavisam drīz: 2 darba dienu laikā no apmaksas brīža, kad maksājums būs nonācis līdz mums. Šos abus bonusus varēsi izbaudīt vēl pirms programmas sākuma (ļoti vērtīgi, ņemot vērā, ka priekšā ir brīvdienas, kur bonusos iegūto likt lietā – piemēram, attiecībā uz mīlēšanos).
Bonusu Nr. 1 saņemsi programmas 5.nedēļā, bonusu Nr.2 – 6.nedēļā, bonusu Nr.3 – 9.nedēļā.

Šo programu izveidojām tieši tāpēc, ka sievietes ir nogurušas un vairāk par visu viņām vajag atvilkt elpu un atjaunot gan spēkus, gan iekšēju mieru, pat ja to izdarīt būtu grūti, jo pienākumus jau neviens nav atcēlis. Programmas saturs ir tavam atbalstam un iedvesmo uz risinājumiem, lai izdodas arvien kvalitatīvāk parūpēties par savām vajadzībām veidā, kas nedara pāri ne tev, ne arī tiem, kuru priekšā tev ir atbildība, no kuras atteikties nav iespējams.

Programmas saturu darīsim pieejamu pa nedēļas “porcijām”, lai sieviete tos vari skatīties un klausīties sev ērtā laikā un tempā + tik reižu, cik tas tev nepieciešams, jo viens no noguruma blakusefektiem ir grūtības koncentrēties, kur palīdz tas, ka sev interesantos un derīgos materiālus vari izmantot atkārtoti.

Mums ir svarīgi, ka palīdzam tev nodrošināties, lai slodze ir adekvāta tavām spējām un vajadzībām.

Nodrošināt lieliskas iespējas savstarpējai komunikācijai ar citām lieliskām sievietēm ir mūsu stiprā puse. Arī šajā programmā to nodrošināsim tām dalībniecēm, kuras pašas to vēlēsies. Mēs veidosim nelielas grupas, atkarībā no sievietes vēlmēm, preferencēm un interesēm. Precīzu grupu sadalījumu zināsim programmas sākumā, kad piedāvāsim tev aizpildīt anketu, lai varam atrast tev visatbilstošākos cilvēkus, ar ko komunicēt un padarīt savas 12 programmas nedēļas gan interesantākas, gan vērtīgākas.

Programmas sākums ir 19.01.2021., kad saņemsi savu piekļuvi tai, un tā norisināsies līdz 12.aprīlim. Pieeja programmas materiāliem tev būs līdz 30.04.2021.

Tiešraides ar Zoom sesijām programmā pagaidām nav paredzētas, bet mēs pieļaujam iespēju, ka šad tad to varētu piedāvāt kā papildu atbalstu, ja kādu no tematiem varētu papildināt ar sarunu grupas ietvaros vai palīdzot iziet cauri piedāvātajiem risinājumiem, ko daļai sieviešu vienatnē nav tik viegli izdarīt, kā kopā ar atbalstu. Gandrīz visi Zoom tiks ierakstīti (izņēmumi būs tikai ļoti jūtīgu tēmu Zoom (ja tādi vispār būtu), kur jāaizsargā klātienes dalībnieču informācija). Arī Zoom ierakstus varēsi skatīties sev ērtā laikā līdz 30.04.2021.

Vienīgais izņēmums būs izlēmīgas rīcības bonuss tām, kuras paspēs to sev sagādāt, laicīgi piesakoties, jo tas būs pieejams ierobežotu laiku, bet pietiekami ilgi, lai tev ir izvēle, kad to skatīsies.

Visai Lauras piemēri un metodes ir uzreiz pielietojami dzīvē. Nekavējoties. Noklausījies, aizver datoru un uzreiz vari darīt. Man ir ļoti piemērots Lauras komunikācijas veids – es ar viņu jūtos droši, jo viņā ir apvienota gan stingrība, gan liela empātija.

-Jūlija Vilcāne,
Agronome un mikrobioloģe,
Dārzkopības apmācību un platformas “Dārzniece” veidotāja

Ar Lauras metodēm es ietaupu gadus un naudu, jo prasmīgāk izmantoju un attīstu to, kas man jau ir. Rezultātā es 24h laikā paspēju būtisko, kam iepriekš nepietika laika, un turklāt vēl baudu dzīvi.

-Elīna Pelčere, Training Lab vadītāja, Finanšu un pārdošanas trenere