Pieteikšanās uz šīm apmācībām ir beigusies. Pieteikties uz informāciju par nākamajām apmācībām vari šeit.

“SUPERSPĒJAS: KAD LIELAIS POTENCIĀLS IEKŠĀ IR, BET ĀRĀ NENĀK”

23.-24.09.2017. – 2 dienu apmācības, LAI IZBEIGTU MĪŅĀTIES UZ VIETAS, jo apnicis tas, kas ir, un gribas kaut ko citu.

JA NEGRIBI BŪT KĀRTĒJAIS CILVĒKS, KAS SAMIERINĀS AR VIDUVĒJU DZĪVI.

 

Tu šo to vai pat gana daudz jau esi sasniegusi. Bet jūti, ka gribi vairāk. Arī tāpēc, ka gribas dzīvot laimīgāk.

Tu redzi cilvēkus, kuri plus/mīnus ir līdzīgi tev un kuriem izdodas dabūt gatavu to, par ko tu sapņo, kamēr tu pie sevis besies, ka kārtējo reizi buksē.

Tie veiksmīgie un veiksmīgās dara. Strādā darbu, kas sniedz gandarījumu. Viņi uzņemas projektus, par kuriem (tādiem vai līdzīgiem) sapņo arī tu. Tie citi ļaujas īstiem piedzīvojumiem, kuru virzienā skatoties arī tu (lai kā censtos noslēpt savu skaudību) jūti, cik tas būtu kruta, ja tu to uzdrīkstētos, pat ja tev tagad ir vislabākie attaisnojumi, kāpēc tu to nedari. Jo dziļi iekšā jau zini, ka gribētu gan, ka būtu forši, ka….

Redzot veiksminiekus, tu atklātības brīžos pie sevis besies, ka “es taču zinu, ka varu vairāk un gribu vairāk, nu kas tas, johaidī, ir, ka es atkal jau nedaru vai, ja daru, man nesanāk?!“.

Un vēl tā kretīniskā iekšējā spriedze no tā, ka arī apkārtējie par tevi saka, ka tu iznieko savu potenciālu…

Nolādētais potenciāls, da kur viņš ir un kā lai tiek tam klāt?

Tad vēl tā vilšanās sajūta, ka “ja vien es zinātu, ko es pa īstam gribu, kas ir mans sapnis, tad es vienkārši ietu uz to… Tad es dabūtu gatavu da jebko…”

Un, nē, tu neesi nekāda lūzere vai naiva sapņotāja. Tu esi cilvēks, kas dara.

Un darītu vairāk un dzīvotu laimīgāk, ja vien saprastu “nu kur? KUR?! ir tas mans slavenais potenciāls, par ko citi man klārē?! Un kad tad tas, bitīt matos, potenciāls vienreiz aktvizēsies, lai es par to ne tikai nojaušu, ka man tāds ir, bet arī brīvi izmantoju?!”

symbol_for-event_1

TAVI IEGUVUMI BŪS

 • sapratīsi, ka tevī ir reālas superspējas;
 • uzzināsi, kā un kur sevī tās meklēt;
 • biežāk izmantosi tās savā labā, nevis pret sevi;
 • uztaisīsi auditu ierobežojumiem savā dzīvē, kas traucē dzīvot jaudīgi un drosmīgi;
 • tiksi pie metodēm, kā aktivizēt un vairot superspējas, kas tev palīdz dabūt, ko gribi;
 • apgūsi savu superspēju lietošanas instrukciju nākotnei, kad sagribēsi to, par ko šobrīd pat nenojaut.

symbol_for-event_2+

TEV NODERĒS, JA

 • alksti pēc pozitīvām pārmaiņam savā dzīvē;
 • negribi būt viduvējība vai dzīvot pelēki;
 • gribi uzsākt kaut ko jaunu vai sasniegt jaunu līmeni;
 • gribi nomainīt stresu uz aizrautību;
 • tev patīk dabūt gatavu vairāk ar mazāku piepūli;
 • vēlies pati būt laimīgāka un būt par labu piemēru saviem bērniem;
 • vēlies iegūt iedvesmu, enerģiju un prieku.

symbol_for-event_3

LABĀK NEPIEDALIES, JA

 • gaidi, kad kāds tevi padarīs laimīgu vai izglābs;
 • ceri uz brīnumlīdzekli (izmaiņas būs tikai tad, ja pati rīkosies);
 • tev ir problēma atrasties zālē, kur ir daudz kolosālu sieviešu;
 • nespēj apmācību laikā cieņpilni izturēties pret dalībniekiem un organizatoriem.

Šis apmācību modelis tev ir piemērots, ja priecājies, ka varēsi klātienē satikt daudz burvīgu domubiedru, lai viens otru iedvesmotu dzīvot foršāk.

Apmācības būs aizraujoša un drosmīga iedziļināšanās sevī. Jo tikai saprotot sevi, savas vēlmes, iespējas un dzīves realitāti, tu vari sākt būvēt reālu tiltu no turienes, kur esi tagad, uz turieni, kur gribi nokļūt.

Nav svarīgi, cik Tev gadu, kāds ģimenes stāvoklis vai nodarbošanās. Šī ir īstā iespēja, ja gribi dzīvi, kurā vairāk prieka un sajūsmas, nevis ilgstošas mokas naivi gaidot perfektu situāciju vai mistisko glābēju.

Tava dzīve varēs kļūt (vēl) foršāka, jo veselas 2 dienas tu veltīsi sev un:

 

 • ieraudzīsi iemeslus, kāpēc neapzinies savas patiesās superspējas;
 • uzzināsi, cik noderīga ir saikne starp tavām vēlmēm (pat vistrakākajām) un tavām superspējām un kā to izmantot savā labā;
 • tiksi skaidrībā, kādas vērtīgas un noderīgas superspējas jau ir tavā rīcībā, bet ko tu līdz šim apzinājies nepietiekami (vai nemaz);
 • sapratīsi, ka tu neesi ne slinka, ne nemotivēta, ne bez gribasspēka, bet ka bieži vien savu potenciālu izmanto pret sevi;
 • apgūsi metodes, kā audzēt savas superspējas, lai vari veidot savu dzīvi pēc saviem ieskatiem, sasniedzot arī savus vispārdrošākos sapņus;
 • būsi pozitīvas enerģijas vidē starp iedvesmojošiem cilvēkiem. Tas tevi varētu uzlādēt vēl ilgam laikam pēc mācībām un dot jaunas, vērtīgas pazīšanās, lai realizētu savas ieceres.

Noslēdzoties apmācībām, ja vien to vēlēsies, tad varēsi piedalīties slēgtas grupas diskusijās Interneta vidē ar pārējām dalībniecēm, tā viena otru atbalstot, veidojot sadarbību, kas jūs pašas interesē.

Ja Tev ir apnicis dzīvot ar sajūtu, ka “manī iekšā ir vairāk, nekā daru, bet nezinu, kā piekļūt savam potenciālam”, tad piesakies uz šo apmācību programmu!

 

Informācija par apmācībām, kas jāņem vērā, pirms piesakies:

 

APMĀCĪBU LAIKS: 23 -24.septembrī, katru dienu no 10:00-18:30 ar pusdienu pārtraukumu.

APMĀCĪBU VIETA: Mūzikas namā Daile, Kr.Barona 31., Rīgā

 

Ja esi vīrietis un piedalīsies šajās apmācībās, tad ņem vērā, ka vairāk nekā 90% klātesošo būs sievietes. Lieliskas sievietes. Tāpēc pasniedzot pasākuma tēmas, lielākoties izmantosim uzrunas sieviešu dzimtē, paļaujoties, ka kungi spēs to savās galvās pārvērst vīriešu dzimtē. Blakus efekts vīrieša dalībai šajā pasākumā – ne tikai pievērsīsies pats savām superspējām, bet arī šo to noderīgu uzzināsi par sievietēm (noderēs gan privātajā, gan darba dzīvē).

Ņem vērā: Organizatori patur tiesības atteikt dalību apmācībās jebkuram cilvēkam, nepaskaidrojot atteikuma iemeslu.

 

APMĀCĪBU IEGUVUMA GARANTIJA: tādas nav, jo šai dzīvē tavi panākumi nav un nebūs kāda brīnumlīdzekļa rezultāts (tāpat kā nav brīnumtabletīšu skaistai figūrai vai brīnumdziras mīlošām attiecībām). Ieguvums no apmācībām būs tikai tad, ja apgūto izmantosi. Mūsu metodes un uzdevumi ir iedarbīgi un praktiski, bet katra dalībnieka personīgais ieguvums ir atkarīgs no paša ieguldītā darba un pozitīvas rīcības attieksmes (tā ir tikpat svarīga, kā laiks un enerģija, ko tu tērē dalībai apmācībās).

Cerams, ka tu esi cilvēks, kas rīkojas, lai uzdrošinies ne tikai sapņot, bet darīt un veidot tādu dzīvi, kas tevi sajūsmina, lai no rīta celies ar prieku un vakarā ej gulēt ar gandarījumu.

Ja redzi, ka šī apmācību programma var būt tieši tas, kas tev vajadzīgs un ko gribi darīt, tad tiekamies mūsu apmācībās jau 23. un 24. septembrī!