PAR MUMS

Esam Laura (latviete) un Michel (šveicietis) Dennler. Kopā jau gandrīz 12 gadus. Dzīvojam Šveicē, audzinām divus dēlus un dzīvojam tā, lai mīlam savu dzīvi.

Uguns skola ir darbs, ko veltām cilvēkiem, kuri grib būt laimīgāki un ar mazāku piepūli sasniegt vairāk. Mācām tikai praktiskas spējas, kas palīdz dzīvot labāk.

Zinām, kā ir tad, kad dzīve sit. Pa seju. Ar ķieģeli. Vairākas reizes. Zinām, cik grūti reizēm ir atrast risinājumu, kad sarežģījumu pāri acīm. Esam piedzīvojuši bailes, sāpes un sajūtu, kad nolaidās rokas un uznāca šaubas par savām spējām un par nākotni. Mūsu dzīvē bija laiks, kad trūka atbalsta no citiem un reizēm pat vienam no otra.
Zinām, ko nozīmē saprast, ka darbs tevi vairs neapmierina, bet nav skaidrības, ko citu darīt un kā to sākt, jo baida risks, ka neizdosies vai zaudēsi vajadzīgo komfortu.
Bija reizes, kad grūtos brīžos viens otru nevis atbalstījām, bet vainojām, strīdējāmies, nerunājām un pat attālinājāmies.

Uz tādu dzīvi mēs nebijām ar mieru. Negribējām arī būt par skrūvītēm dzīves parastajā sistēmā, kur mums daudz kas neder, nepatīk un ir pretrunā ar mūsu katra vēlmēm. Gribējām dzīvi, kur netraucē bailes no neizdošanās vai šaubas par savu varēšanu. Gribējām dzīvot tā, lai mūs neapstādina ne reāli, ne izdomāti ierobežojumi.

Kā apsēsti meklējām risinājumus, kā veidot dzīvi, par kuru esam sajūsmā. Ieguldījām daudz laika, enerģijas un naudas, mācoties pie mūsuprāt labākajiem meistariem pasaulē. Izmēģinājām, kas derēja, un tad atlasījām tikai to, par ko pārliecinājāmies, ka tas REĀLI STRĀDĀ UN DARA DZĪVI LABĀKU, lai vai kādi būtu apstākļi vai šķēršļi.

Tā mums izdevās situāciju vērst uz labu. Tagad no rītiem katrs ceļamies ar prieku un vakaros ejam gulēt ar gandarījumu. Iemācījāmies būt drosmīgāki un savus pārdrošos sapņus reāli īstenot dzīvē. Ikdienā mums ir vairāk enerģijas un esam laimīgāki, turklāt neizmantojam bērnus (vai jebko citu) par atrunu, kāpēc kaut ko nevarētu sasniegt. Tagad viens otram esam atbalstošāki un mīlošāki partneri gan mājās, gan darbā. Pavisam noteikti – esam arī foršāki vecāki saviem dēliem, kuriem tāpēc ir lielākas iespējas izaugt par cilvēkiem, kuri sasniegs to, ko paši vēlas, un vienlaikus baudīs savu dzīvi.

Cilvēki, redzot, ka mums klājas arvien labāk, prasīja, lai palīdzam arī viņiem. Tā sākās Uguns skola – vieta, kur gūt praktiskus risinājumus laimīgākai dzīvei, un atbalstu.

PAR LAURU

Laura ir pozitīvi apsēsta ar praktiskumu un necieš teoretizēšanu, kas tērē cilvēku laiku, bet nedod rezultātus. Ar savu spēju iedvesmot un ļaut katram noticēt viņa patiesajam spēkam Laura cilvēkiem palīdz sasniegt rezultātus un atrast risinājumus pat tur, kur citu pūles bija veltīgas. Darbs ar Lauru tev noderēs, ja gribi:

  • ar mazāku piepūli tikt pie labākiem rezultātiem;
  • atrast izeju bezizejā, noticēt, ka tu tiksi galā, un rīkoties;
  • beigt bremzēt un sākt darīt;
  • veiksmīgu iznākumu sarežģītās pārrunās vai grūtās situācijās;
  • iedarbīgi saliedēt cilvēkus, kam jāairē vienā virzienā;
  • saprast savu un pretējo dzimumu, lai kopā būšana vai strādāšana ir ar lielu plusa zīmi;
  • beigt mocīties par to, ka nezini, ko darīt tālāk ar savu dzīvi, karjeru vai attiecībām.

Lauras zināšanas un spējas izmanto gan uzņēmumi, gan konferenču rīkotāji, gan partneri darbā vai privātajā dzīvē, gan abu dzimumu cilvēki, kas Uguns skolā nonāk individuāli. Viņai ir augstākā izglītība un darba pieredze ekonomikā un biznesa vadībā. Ar psiholoģiju un profesionālās izaugsmes metodēm viņa nodarbojas jau no 1999. gada. Pie Lauras mācās tie, kuri grib tikt pie reāliem rezultātiem.

Par to, kāda Laura ir un ko no viņas sagaidīt, vari izlasīt zem bildēm redzamajās atsauksmēs.

PAR MICHEL

Michel Uguns skolas darbā aktīvi iesaistās, kad tiek realizēti lielāki projekti un vajadzīgas gan viņa praktiskās spējas, gan zināšanas par cilvēku uztveri un veiksmīgu pārmaiņu procesu vadību.

Cilvēki novērtē Michel spēju uzklausīt, atbalstīt un atrast pozitīvu un praktisku risinājumu pat it kā bezcerīgām problēmām.

Viņam ir augstākā izglītība kultūras antropoloģijā un biznesa analīzē. Michel vada komandu IT uzņēmumā, kur atbild par projektu vadību un izglīto jaunos projektu vadītājus.

Vairāk par Michel spējām var izlasīt atsauksmēs, kas ir zem bildēm.

PAR UGUNS SKOLAS KOMANDU

Tā ir Uguns ģimene. Apbrīnojami cilvēki, ar kuriem mēs dotos pat misijā uz Marsu. Ir grūti aptvert viņu prasmīgās rūpes un sirsnību pret cilvēkiem, kuri nokļūst Uguns skolā. Katrs Uguns ģimenē atbalsta mūsu darbu pa savam, lai pasaulē ir vairāk laimīgu un darošu cilvēku, kuri tic savām spējām un ir iedvesma citiem.

Ikdienā viņi strādā paši savās profesijās, turklāt ir lieliski speciālisti. Brīžos, kad sanākam kopā, Uguns ģimene dara visu iespējamo atbalstot dalībniekus viņu drosmīgajā izaugsmes ceļā. Tāpēc dalībnieki ar uzviju saņem to, pēc kā šurp atnākuši.

Mums abiem joprojām grūti noticēt, ka Uguns ģimene ir realitāte, jo pat pārdrošākajos sapņos mums nerādījās, ka kaut kas tāds ir iespējams.

Vislabāk Uguns ģimeni raksturo tie cilvēki, kam ir bijusi iespēja izbaudīt viņu klātbūtni un devumu. Zem bildēm ir dalībnieku citāti.

PAR UGUNĪGAJIEM

Kad abi gājām cauri savas dzīves ellei, tad mums toreiz trūka tik vajadzīgā atbalsta. Apsolījām sev, ka darīsim, ko varam, lai citiem tādu iespēju un drošā pleca sajūtu sagādātu. Tagad to nodrošinām Ugunīgajiem. Tie ir dalībnieki, kuri ir izgājuši mūsu īpašās apmācības un vēlas turpināt būt viens otru iedvesmojošā lokā.

Mēs regulāri redzam, kā cilvēki šeit uzplaukst, jo ir nonākuši atvērtā, drošā un saprotošā vidē, kur katru pieņem un ciena tādu, kāds cilvēks ir. Tā ir vide, kur otru nenosoda, necenšas pārtaisīt, bet meklē iespējas, kā otru atbalstīt.
Mēs turpinām rūpēties, lai Ugunīgajiem ikdienā un brīžos, kad to visvairāk vajag, ir iespēja saņemt atbalstu, palīdzību un regulāru iedvesmu turpināt veidot laimīgāku dzīvi pēc viņu pašu vēlmēm. Tā ir arī vide, kur veidojas sirsnīgas draudzības un kur dalībnieki atrod vērtīgas profesionālās sadarbības iespējas.
Ugunīgo izaugsme ir tik strauja, ka īpaši viņiem mēs rīkojam advancētā līmeņa nometnes, lai viņi vēl drosmīgāk ietu sava patiesā spēka ceļu.

Viņu savstarpējā saikne turpinās arī citos kopīgos piedzīvojumos, ko organizē gan paši dalībnieki, gan mēs. Tā var būt gan interesanta sevis izzināšana, gan kopīgi pārgājieni, sportošana, radoši eksperimenti, kopīgas apmācības un vienkārša kopā sanākšana gan pāris cilvēkiem, gan lielākai grupai.

Kāda ir šī vide un cilvēki, vislabāk izlasīt pašu Ugunīgo rakstītajā, kas ir citātos zem bildēm.

Starp citu – pilnīgi visās bildēs, ko redzi Uguns skolas mājas lapā, ir redzami tikai tie cilvēki, kas piedalījušies mūsu apmācībās.

Ja tev patīk smelties iedvesmu, tad ieskaties Uguns skolas Facebook lapā, kur (gandrīz) katru darba dienu ieliekam to, kas iedvesmo mūs pašus. Spied tur “LIKE” un ikdienas iedvesma būs tavos Facebook jaunumos.

Ja esi vizuāls cilvēks, tad Instagram vari redzēt ieskatus mūsu ikdienas piedzīvojumos.

Ja vajag mūs dabūt rokā, lai kaut ko noskaidrotu, tad sūti e-pastu uz info@ugunsskola.lv (mēs bieži esam ceļā, tāpēc e-pasts ir drošākais veids, kā ar mums sakomunicēt).

Instagram

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No feed found.

Please go to the Instagram Feed settings page to create a feed.