KĀ PAAUGSTINĀT IEKŠĒJO SPĒKU UN DZĪVESPRIEKU

Nodarbība, kurā izveidosi personīgo rokasgrāmatu foršākai ikdienai

13.augustā pl. 18:00-21:00 pēc LV laika

Pieteikšanās ir beigusies

Neskaidrību gadījumā raksti mums uz info@ugunsskola.lv

NO CILVĒKJAUDAS DARBA MĒS ZINĀM,
KA TU GRIBI BŪT JAUDĪGS CILVĒKS,
KURAM PATĪK SAVA DZĪVE.

Tāpēc tev ir vajadzīgas idejas, kā tikt pie pozitīvas enerģijas uz ilgāku laiku.

Nav viegli piedabūt sevi regulāri būt foršā formā – fiziski, emocionāli un mentāli.

Tāpēc, lai arī citiem no ārpuses šķiet, ka tev ir laba dzīve, tu iekšēji jūti, ka tevi interesē augstāks līmenis.

Mēs uzskatām, ka

dzīve nav paredzēta tam, lai samierinātos ar to, kas tev neder.

Zināšanas par sevi ir pamats
visām pārējām zināšanām.

Heidi M. Morrison

Kā palīdzēt cilvēkam, kura rokās ir tavas dzīves kvalitāte – sev?

Ikdienas slodze mēdz būt lielāka, nekā tavas iespējas no tās atgūties. Arī es zinu, kā tas ir. Tu joprojām rēķinies ar citiem, bet sevi sanāk apdalīt. Tā pieaug neapmierinātība un tev vairs neder tas, kā tu jūties.

Tā NAV IZGĀŠANĀS, bet gan SIGNĀLS, KA VAJADZĪGAS PĀRMAIŅAS.

Tu esi savs vērtīgākais resurss. Jo tu labāk jūties, jo vairāk izdari un gudrāk rīkojies. No tā iegūst arī tavi mīļie.

Es saprotu, ka tev rūp savējie un tu daudz atdod.

Savukārt, man rūp, lai arī tu jūties labi. Tad tava pozitīvā ietekme uz citiem ir vēl lielāka.

Tava un citu jaudīgo atbalstīšana ir mans aicinājums:

esmu vadījusi klātienes treniņus

vairāk kā 1500 dalībniekiem

tiešsaistes apmācības izmantojuši

vairāk kā 3500 cilvēki

podkāsts "Cilvēkjauda"

regulāri ir Latvijas podkāstu TOP 3,
ar vairāk kā 3,8 miljoniem skatījumu un lejupielāžu

Mūsu jaunākajā nodarbībā tu:

1. Vairosi savu motivāciju

iedarbīgāk rūpēties par sevi. Tu ieraudzīsi, ko tieši un cik daudz tas dod ne tikai tev, bet arī tiem, ar ko kopā strādā vai ar ko kopā veido privāto dzīvi.

2. Izveidosi sev rokasgrāmatu

jo tev vajag, ka risinājumi jaudas uzturēšanai ir praktiski un piemēroti tavai dzīvei un iespējām. Lai vari tos atļauties laika, naudas un enerģijas ziņā. Un lai pieaug dzīvesprieks.

3. Biežāk būsi foršākā formā

To atļausies, jo tev būs spēcīgāka motivācija. Savā rokasgrāmatā smelsies risinājumus, kā atjaunot un uzturēt savu iekšējo spēku un dzīvesprieku. Iegūsi tu un tavējie.

“Es Laurā saredzu līdzības ar kuģa kapteini. Viņa uzmanīgi klausās un uztver sarunas partneri (lasi – vēro laikapstākļus, vēju, straumes) gan verbāli, gan empātiski (mikroklimats uz kuģa ir svarīgs). Tas ir priekšnosacījums, lai kuģi noturētu uz kursa arī vētrainā laikā (lasi – atrastu risinājumus tajā bardakā, kas dažkārt ir mūsu galvās!)”

-Kārlis Bardelis, dēkainis, Bored of Borders kapteinis

Nodarbība ietver:

rokasgrāmatas izveidi 3h laikā jaudīgākai sevis atbalstīšanai (foršā grupā un Lauras vadībā)

bonusa audio ierakstu (1h) un jautājumu sarakstu, lai veiksmīgāk tiktu galā ar kritiku

līdz 23.08. piekļuvi nodarbības ierakstam, Lauras atbildēm uz jautājumiem un bonusam.

Nodarbība tev NODERĒS, ja:

  • tev ir izaicinoša dzīve, kas prasa daudz resursu;
  • negribi turpināt dzīvot ieilgušā stresā;
  • tava slodze tevi iztukšo par daudz;
  • tev ir pamatīgs mērķis, ko tev ir svarīgi sasniegt;
  • jūti, ka vajag pārmaiņas, un gribi saprast, ar ko sākt;
  • apzinies, ka turpināt, kā līdz šim, vairs negribi.

Nodarbība tev nav piemērota:

ja tavu situāciju ir jārisina pie ārsta, terapeita vai cita profesionāļa.

Laura nav ne ārsts, ne terapeits, ne koučs, ne pedagogs. Šajā nodarbībā viņa ir ielikusi tās zināšanas, pieredzi un metodes, ko sava dzīvesprieka un iekšējā spēka uzturēšanā ir pārbaudījusi un ilgstoši izmanto un par ko ir labas atsauksmes no tiem, kuri pēc viņas ieteikuma ir tās izmēģinājuši un lieto.

TAVA DALĪBA MUMS ĻAUS TURPINĀT CILVĒKJAUDAS PODKĀSTU,

lai varam veidot un ierakstīt nākamās epizodes un lai Cilvēkjaudas raidījuma saturs arī turpmāk visiem ir pieejams par brīvu. Tavs atbalsts mums nozīmē daudz, tāpēc kopā ar šo nodarbību tu saņem arī bonusu.

Tavs bonuss - metode, kā atgūt ticību sev

Noderēs, ja vēlies iemācīties, kā veiksmīgi tikt galā ar tevi ierobežojošu kritiku

Tas ietver stundu garu audio ierakstu un izdales materiālu ar jautājumiem, kuru izskatīšana vērsīs tev par labu to, kā uztver saņemto kritiku un kā rīkojies tās ietekmē.

“Man patīk Lauras fokusētā pieeja problēmas risināšanai, kur viņa dalībniekiem palīdz izveidot sistemātiskus un praktiskus, reizēm netradicionālus risinājumus, kas ir piemēroti konkrētā cilvēka dzīves situācijai. Ļoti noder arī Lauras spēja paredzēt grūtības, ar ko cilvēks var saskarties vēlāk, un tāpēc viņa nodrošina risinājumu arī tām, tā ietaupot cilvēka laiku un enerģiju.”

-Dr.prof. Ilze Konrāde, endokrinoloģijas nodaļas vadītāja R.A.K.U.S.

26.11.2018 Asoc. prof. Ilze Konrāde

Cilvēks, kurš INVESTĒ SEVĪ,
tiek tālāk un dzīvo laimīgāk.

Laura man palīdzēja tikt pie stipra mugurkaula, kas biznesā ļauj pastāvēt uz savu viedokli un nezaudēt pat tad, ja kas neizdodas. Man patīk, ka Laura runā tieši, viņas metodes ir ļoti konstruktīvas, strukturētas un vērstas uz rezultātu tā, ka es lieki netērēju savu laiku. 80% iemeslu manām tagad foršajām attiecībām ar vīrieti, ir no tā, ka esmu iemācījusies cienīt sevi un savas vajadzības.

-Māra Narcise, uzņēmēja, dizainere, Rīgas Dizaina tirgus organizatore

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem:

VAI VARAT IEDOT RĒĶINU AR UZŅĒMUMA REKVIZĪTIEM? KAS TAJĀ BŪS RAKSTĪTS?

Jā, mēs tev sagādāsim rēķinu. Piesakoties programmai, aizpildi to laukumu, kurā ir jautājums par uzņēmuma rekvizītiem, ja tev nepieciešams, lai tie būtu parādīti uz rēķina.

Rēķinā kā pirkuma mērķis būs rakstīts: “Nodarbība par iekšējo resursu efektīvu pārvaldību“.

CIK LAIKA TAS PRASĪS? CIK INTENSĪVI JĀPIEDALĀS?

Nodarbības ilgums ir 3h. Tās laikā tu aktīvi darbosies, veidojot savu rokasgrāmatu. Tas palīdzēs novērst situāciju, kad “noklausījos, bija interesanti, gan jau kaut kad pieķeršos”. Pēc šīs nodarbības varēsi turpināt pilnveidot savu rokasgrāmatu. Nodarbības un bonusa ieraksti tavā rīcībā būs līdz 23.augustam (ieskaitot).

Bonusa par kritiku ieraksta ilgums skaidrojumam ir 58 minūtes. Lai pilnvērtīgi izietu cauri pieredzei, kurā maini kritikas līdz šim negatīvo ietekmi pār sevi, – varētu noderēt vēl 1-2h, kad sev atbildēt uz analīzes jautājumiem.

KAD ES TIKŠU PIE BONUSA?

Pieeju bonusam tu saņemsi kopā ar pirkuma apstiprinājumu. To sūtīsim tev e-pastā pēc reģistrēšanās, uzreiz pēc samaksas veikšanas, ja maksā ar karti. Ja programmas pieejas e-pasta no mums nav, tad ir notikusi kāda tehniska kļūme, tāpēc, lūdzu, raksti mums par to uz info@ugunsskola.lv.

VAI MAN BŪS KOMUNIKĀCIJA AR CITIEM DALĪBNIEKIEM?

Nodarbība notiks grupā ZOOM platformā. To, vai komunicēt vai nekomunicēt ar citiem dalībniekiem, izvēlies tu.

CIK ILGI BŪS PIEEJA MATERIĀLIEM?

Bonusa saturs tev būs pieejams uzreiz pēc reģistrēšanās, tikko mēs būsim saņēmuši tavas dalības apmaksu, un līdz 23.augustam, to ieskaitot.

Nodarbība tiešsaistē notiks svētdien, 13.augustā, pl. 18:00-21:00 pēc LV laika. Tā ieraksts būs pieejams no 14.augusta rītam līdz 23.augustam, to ieskaitot.

Ja ir tehniska problēma un tu savu dalības informāciju no mums nesaņem, tad, lūdzu, raksti mums par to, lai varam tev nodrošināt risinājumu. Uz e-pastiem mēs parasti atbildam 2 darba dienu laikā vai agrāk, e-pastu saņemšanas kārtībā. Nodarbībai sākoties var būt liels e-pastu apjoms, tāpēc lūdzam tavu sapratni. Ja nepieciešams, tad pārsūti mums savu ziņu vēlreiz, jo arī mēs varam kļūdīties.

VAI IR JĒGA TE PIEDALĪTIES, JA ESMU BIJUSI CITĀS JŪSU APMĀCĪBĀS?

Šo atbildēt vari tikai tu, kad izpēti nodarbības aprakstu šajā lapā. Tavs ieguvums būs tieši praktiskā darbošanās savas rokasgrāmatas izveidē. Laura nodarbībā atbildēs uz jautājumiem, ja tādi būs. Un arī pēc nodarbības Laurai varēs iesūtīt savus jautājumus, ko viņa atbildēs audio ierakstā 17. un 21. augustā. Šī rokasgrāmata ir pamats, kas arī pašai Laurai un viņas vīram palīdz ikdienā uzturēt foršāku iekšējo izturību un dzīvesprieku.

KĀDA IR GARANTIJA, KA ŠĪ NODARBĪBA MAN NODERĒS?

Mēs varam dot tikai vienu 100% garantiju: nepiedaloties nodarbībā, tā tev nepalīdzēs.

Ja tavas problēmas risināšanā ir vajadzīga ārsta, terapeita vai cita speciālista palīdzība, tad, lūdzu, vispirms konsultējies ar šiem speciālistiem, jo programmas vai tās bonusu saturs nevar aizstāt sertificēta profesionāļa individuālu palīdzību tev.

Tāpat kā sporta zālē, dārzā vai attiecībās – rezultāts ir atkarīgs no tā, cik tu dari. Nodarbībā tu iegūsi sagatavotu materiālu, kuru aizpildīt ar sev svarīgo, lai tev ir lielāka motivācija un vieglāk turēties pie savām prioritātēm labākai pašsajūtai un foršākam garastāvoklim, Mēs palīdzēsim ar idejām, kā savu rokasgrāmatu vari veidot jaudīgāku. Bet, tev neko nedarot vai darot pavirši maz, mēs pagaidām vēl nemākam palīdzēt tava dzīvesprieka un iekšējā spēka stiprināšanā 🙂

VA IR VĒRTS PIEDALĪTIES, JA MANĀ DZĪVES SITUĀCIJĀ NEKO NEVAR MAINĪT?

Nē, ja tev ir šāda sajūta, tad piedalīties šajā programmā nevajag. Jo tādā gadījumā ir vajadzīga sertificēta speciālista individuāla palīdzība. Šeit to saņemt nav iespējams.

Galvenais ir nepadoties un meklēt palīdzību tikmēr, kamēr to atrodi.

VAI ES VARĒŠU SAŅEMT NAUDAS ATMAKSU, JA PROGRAMMA MAN NEDERĒS?

Šī ir vienreizēja 3h ilga nodarbība, kurā tu iegūsti arī praktisku izdales materiālu, ko vari izmantot savā dzīvē ilgstoši un arī tad, kad tajā būs izmaiņas. Apmācību materiāla un nodarbības specifikas dēļ, tu, ja vien darīsi, saņemsi vērtību, ko izmantot savā labā. Materiāls ir uzreiz tev pieejams lejuplādēšanai, tāpēc summas atmaksa nav iespējama.

Laura nodarbības laikā atbildēs tev svarīgos jautājumus. Ieguvuma nebūs, ja tu sev pieņemamā veidā neizmēģināsi to, ko tev piedāvā nodarbības ietvaros. Ja ir risks, ka tu varētu nedarīt, tad noteikti nepiedalies, jo bez rīkošanās ieguvuma nebūs.

Ja tev nepatīk, kā Laura runā vai pasniedz informāciju (to vari saprast no viņas rīcības podkāsta Cilvēkjauda intervijās), tad noteikti nepiedalies. Mācīties un kopā darboties vajag ar tādiem cilvēkiem, kuri tev patīk vai vismaz der.

Tava dalības summa dod mūs komandai iespēju turpināt podkāstu “Cilvēkjauda”, lai tas arī turpmāk visiem būtu pieejams bez maksas un mēs varētu veidot jaunas epizodes par vērtīgām tēmām.

NEREDZI ATBILDI UZ JAUTĀJUMU, KAS IR TEV?

Tad sūti savu jautājumu mums uz info@ugunsskola.lv un mēs tev atbildēsim. Ja atbildes no mums nav, tad sazinies ar mums Facebook vai Instagram, sūtot ziņu @ugunsskola.

“Visai Lauras piemēri un metodes ir uzreiz pielietojami dzīvē. Nekavējoties. Noklausījies, aizver datoru un uzreiz vari darīt. Man ir ļoti piemērots Lauras komunikācijas veids – es ar viņu jūtos droši, jo viņā ir apvienota gan stingrība, gan liela empātija.”

-Jūlija Vilcāne, agronome un mikrobioloģe, dārzkopības apmācību un platformas “Dārzniece” veidotāja

“Kad esmu apjukuma un sev neticēšanas bedrē, jo šķiet, ka neko nejēdzu un neredzu risinājumus, tad Lauras praktiskās metodes man palīdz pašai izrāpties no bedres ārā, jo es ieraugu problēmu no malas, galvā viss sakārtojas pa vietām un es iegūstu gan skaidrību, gan spēju uzreiz rīkoties.”

-Laura Arnicāne, lektore, iedvesmotāja, Patiesās garderobes radītāja

Arnicane

Pēc Lauras apmācībām es 2016.gadā, pēc 10 sapņošanas gadiem, kad neticēju savām spējām, beidzot iestājos studēt mākslu. Es absolvēju Latvijas Mākslas Akadēmiju un piepildu savas radošās vēlmes, jo, lai arī man ir bail, tas mani vairs neapstādina. Šeit ir vērts ieguldīt, jo transformācija iepriecina un ir neatgriezeniska.

-Kintija Avena, Māksliniece